Szkoła odkrywców talentów

Jedynka to Szkoła Odkrywców Talentów

odkrywcy talentow 1

Ośrodek Rozwoju Edukacji od kilku lat realizuje projekt systemowy, którego celem jest opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym. Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się szkoły, w których uczeń zdolny otrzymuje wsparcie, propozycje możliwości rozwoju.

Nauczyciele pracujący w Jedynce potrafią rozpoznać potrzeby swoich uczniów, trafnie identyfikują ucznia zdolnego, proponując szereg zajęć rozwijających uzdolnienia.

W kwietniu br. zgłosiliśmy naszą szkołę do udziału w projekcie, ubiegając się o tytuł Szkoły Odkrywców Talentów. Dziś z dumą możemy stwierdzić, że Jedynka to Szkoła Odkrywców Talentów. Przykładami działań, które przyczyniły się do uzyskania w/w tytułu były zajęcia taneczne, chór szkolny, zajęcia dziennikarsko-literackie, informatyczne oraz przyrodnicze. Poniżej przedstawiamy Państwu opis działań oraz efektów zajęć, rozwijających uczniów w naszej szkole.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy również na stronę Ośrodka Rozwoju Edukacji www.ore.edu.pl/uczenzdolny.

ore talenty

Uczeń zdolny

Materiały wysłane do SOT

rok szkolny  2019/2020

rok szkolny  2018/2019

rok szkolny  2017/2018

rok szkolny  2016/2017

rok szkolny  2015/2016

rok szkolny  2014/2015