Klasa II B – grupa o profilu gimnastyczno-tanecznym 2020/2021

☀️ NIECH ŻYJĄ WAKACJE ! ☀️

Zakończenie roku szkolnego to czas pożegnań ale i podsumowań. Z pewnością będziemy wspominać ten trudny i dziwny rok jeszcze przez długi czas.. Na szczęście kończymy go z uśmiechami na twarzach oraz z nowym bagażem doświadczeń.

Podczas zakończenia roku w klasie 2 „b” zostały rozdane nagrody i dyplomy za aktywny udział w konkursach online, które odbywały się w tym roku szkolnym.

Dziewczyny brały udział w konkursie na najlepszą pozycję gimnastyczną oraz na najlepszy układ taneczny.

Z niecierpliwością czekamy na nowe wyzwania i konkursy w trzeciej klasie ! Tymczasem żegnamy się ze szkolnymi murami, Panią Beatką i Panią Agnieszką.

Niech żyją wakacje !! ☀️

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU
POSES CHALLENGE
– MOJA ULUBIONA POZYCJA GIMNASTYCZNA –

Celem konkursu było:

• popularyzacja gimnastyki wśród uczniów klas sportowych o profilu gimnastyczno – tanecznym;
  • rozwijanie zainteresowań i uzdolnień gimnastycznych uczniów;
  • rozbudzanie zainteresowań gimnastyką;
  • rozwijanie u uczniów poczucia własnej wartości oraz przełamanie strachu przed szerszą
    publicznością.

Konkurs skierowany był dla uczniów kl. sportowych o profilu gimnastyczno – tanecznym
(kl. II b, kl. III b oraz kl. IV b).
Uczniowie wybierali swoją ulubioną pozycję gimnastyczną w pozycji wysokiej lub niskiej,
którą należało wykonać dobrze technicznie i przesyłali swoje zdjęcia do nauczycieli
wychowania fizycznego.

Kl. II b gr. gimnastyczno – taneczna
I miejsce Garasz Nadia
II miejsce Ochowiak Sonia
III miejsce Jęczmionka Lilianna

Nadia Garasz – mostek z uniesioną nogą
Sonia Ochowiak – mostek
Lilliana Jęczmionka – mostek

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA – 1.06.2021

ZABAWY NA ŚNIEGU ciąg dalszy…

Klasa 2B kocha śnieg i wykorzystuje go w pełnym wymiarze. Tym razem wybraliśmy się na ślizgawkę! Dzięki uprzejmości p. Macieja mogliśmy aktywnie spędzić czas wykorzystując kolorowe „jabłka”. Wszyscy świetnie się bawiliśmy! Uczniowie zgodnie stwierdzili, że był to najlepszy WF na świecie!!

MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY !

Tancerki z klasy sportowej absolutnie nie boją się zimna ! Wręcz przeciwnie – kochają wszelkie zabawy na śniegu.

Dziewczynki doskonale wiedzą, że zimowa aktywność to sposób na zahartowanie i dotlenienie organizmu. Podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu spalamy też więcej kalorii niż podczas ćwiczeń w pomieszczeniu.

Podczas jednej z lekcji na boisku „Kasztany” oprócz śnieżnych zabaw, wspólnymi siłami ulepiliśmy pięknego bałwana 🙂

Sesja zdjęciowa z nowym kolegą – OBOWIĄZKOWO 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dużo zdrowia i radości w Twoim życiu niech zagości,

i prezenty i śnieg biały, by te święta urok miały.

Samych wzruszeń przy choince życzy 2 B całej Twojej rodzince.

Najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składają tancerki z klasy 2 b.