Tańczące Jedynki 2020/2021

W Roku szkolnym 2020 – 2021 r. od października ponowie uczymy się w szkole w trybie kształcenia na odległość. Szukamy w tych trudnych czasach pozytywnych wibracji, siły i nadziei na lepsze jutro tworząc różne roztańczone projekty i akcje.

Cieszymy się z tego, że choć wirtualnie przyszło nam trenować..to nadal realizujemy swoje pasje.

Zapraszamy Was do zaglądania na naszą roztańczoną grupę.

Na pewno pozostawimy tu nasze wirtualne wspomnienia w dobie panującej pandemii.

PROJEKT „TANECZNA KARTKA ŚWIATECZNA”

Projekt „Taneczna kartka świąteczna” to już „9” edycja roztańczonej, świątecznej kartki przygotowanej z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przez grupę „Tańczące Jedynki”. W tym roku została przygotowana podczas kształcenia na odległość z wykorzystaniem nowoczesnej technologii.

Uczniowie kl. III b gr. gimnastyczno – taneczna, kl. IV b gr.gimnastyczno – tanecza wraz z dziewczętami z klasy VIII a i kl. VIII b wzięli udział w roztańczonym świątecznym projekcie

pt: „Taneczna Kartka Świąteczna”, którego opiekunem zespołu jest Pani Joanna Kunkel

Do projektu uczniowie przygotowywali się podczas zdalnych lekcji online. Uczyli się układu przygotowanego przez opiekuna oraz opracowywali również swoje układy taneczne w domu. Podczas lekcji każdy uczeń pracował również nad pomysłem na strój świąteczny

oraz makijaż em scenicznym. Następnie Pai ze wszystkich nadesłanych filmików tanecznych stworzyła mix świateczny „Taneczną kartkę świąteczną”, która wyszła wspaniale.

Podczas pracy nad projektem świątecznym towarzyszyła nam wspaniała atmosfera, była dużo pozytywnych emocji, wzruszeń oraz było czuć przed świąteczny klimat.

Całym projektem tanecznym podzieliliśmy się z nauczycielami naszej szkoły, rodzicami oraz na grupach klasowych online.

Joanna Kunkel