Aktualności sportowe 2021/2022

WF Z AWF – ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE OD X DO XII 2021 ROKU 

Patrick Miszczak 

Środa 14.20-15.05 gimnastyka sala korekcyjna 

Czwartek 14.20-15.05 szachy sala 12 

Piątek 14.20-15.05 gry zespołowe sala korekcyjna 

Maciej Kowalczyk 

Wtorek 16.10-16.55 gry zespołowe sala gimnastyczna 

Piątek 16.10-16.55 gry zespołowe sala gimnastyczna 

Agnieszka Patyk 

Poniedziałek 12.40 – 13.25 taniec sala korekcyjna 

Czwartek 14.20-15.05 taniec sala korekcyjna 

II Integracyjny, sztafetowy Bieg im. Romana Firlika

24.09.2021. II Integracyjny Sztafetowy Bieg im. Romana Firlika. Każda szkoła startująca w zawodach musiała wystawić w sztafecie 14 zawodników w skład której wchodziło 5 dziewcząt (każda biegła 400 m), 5 chłopców (każdy biegł 800 m), mama dziecka (400 m), tata dziecka (1200), przyjaciel szkoły (1200) oraz nauczyciel (1200 m). Razem cały zespół musiał przebiec 10 km. Wszyscy zawodnicy reprezentujący JEDYNKĘ dali z siebie 100 %. Rywalizacja przebiegła w super wesołej i przyjacielskiej atmosferze. Nasza sztafeta przekroczyła linię mety na 5 miejscu. Spośród uczniów reprezentowali nas: Marika Droszcz VII d, Maja Kaźmierczak VII d, Nina Gryzka VIII d, Nikola Brzezińska VIII a, Julia Grądziel VII b, Paweł Ratajszczak-Tymczyk VII d, Wiktor Pruchniak VII b, Ignacy Puwałowski VII b, Oliwier Lesiuk VII d, Jakub Jankowiak VII d. Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom, przyjaciołom szkoły oraz nauczycielom za poświęcony czas i super biegi. „Tam, gdzie są duże chęci, przeszkody nie mogą być zbyt wielkie.” Opiekunami drużyny oraz jednocześnie zawodnikami byli nauczyciele wychowania fizycznego Agnieszka Patyk i Maciej Kowalczyk. GRATULUJEMY !!!!!

III Memoriał im Zenona Baranowskiego

17.09.2021. III Memoriał im. Zenona Baranowskiego. Pierwsze zawody sportowe po bardzo długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa w których wystartowali uczniowie naszej szkoły. Były to zawody lekkoatletyczne dla dziewcząt i chłopców na dystansach sprinterskich – 60 m, 100 m, 200 m, 300 m. Jedynkę reprezentowali: Aleksandra Zielazna VII a, Natalia Wasyluk VII d, Marika Droszcz VII d, Alicja Smoczyńska VII c, Maja Kaźmierczak VII d, Marta Sowada VII a, Szymon Nowak VII d, Mateusz Jeger VII c, Hubert Malinowski VII d, Paweł Ratajszczak-Tymczyk VII d, Wiktor Pruchniak VII b, Jakub Jankowiak VII d, Adam Januszewski VII a, Patryk Stanek IV a, Wojciech Truskolawski IV b, Patryk Bzdak IV b, Krystian Droszcz VI b, Kryspian Urbaniak VI b, Amelia Węgrzyn V a , Zuzanna Brutkowska VI a, Izabela Bosy VI a, Konstancja Czajkowska VI a. W drużynowej klasyfikacji nasi sprinterzy zajęli 5 miejsce. Opiekunami naszej super ekipy byli nauczyciele wychowania fizycznego Agnieszka Patyk i Maciej Kowalczyk. GRATULUJEMY INDYWIDUALNYCH WYNIKÓW !!!!! BRAWO, BRAWO, BRAWO !!!!