klasa 4a 2022/2023

Witamy na stronie klasy 4a 🙂

Wychowawca: Ewa Kruświcka

Przewodniczący: Ilia Shepel

Z-ca przewodniczącego: Wojciech Hutek

Skarbnik:

Nasze wspomnienia z wakacji !

Moje wakacje zaczęły się bardzo fajnie. Na początku byliśmy w domu i chodziliśmy z moim kolegą Wojtkiem na dwór jak robiło się ciemno, zabieraliśmy latarki i super się bawiliśmy. Później pojechaliśmy na żużel. Byłem też na działce u mojego kolegi Mateusza, bawiliśmy się i kąpaliśmy w basenie. Pojechaliśmy do naszej koleżanki Jaśminy i na zakończenie wakacji była imprezka.

Dominik.

Moje wakacje były ciekawe. Z rodzicami byłem w Berlinie, w stolicy Niemiec. Widziałem Bramę Brandenburską, Budkę Amerykańską czy Wierzę Telewizyjną. Bardzo mi się podobało i nigdy nie zapomnę tych wakacji !

Mikołaj.

Początek roku szkolnego 🙂

Mój rok szkolny zaczął się fajnie. W czwartej klasie trochę się zmieniło, musimy chodzić z sali do sali, przerwy są trochę krótsze i mamy nową wychowawczynię, pani Ewa jest bardzo fajna :).

Madzia.

W dniu 30.09.2022 odbyły się wybory na Mistera Szkoły. Ja i Darek reprezentowaliśmy naszą klasę. Wybory odbywały się na sali gimnastycznej, rywalizowaliśmy w 3 konkurencjach: fajna stylówka, talent i wiedza ogólna. Niestety żaden z nas nie wygrał, ale była fajna zabawa.

Mateusz i Darek.