„Weź nie truj!” PROGRAM NA RZECZ CZYSTEGO POWIETRZA

„Weź nie truj!” PROGRAM NA RZECZ CZYSTEGO POWIETRZA

Filmy edukacyjne:

„Smok czy SMOG?” – projekt eTwinning

W ramach programu uczniowie zostają zaznajomieni na godzinach wychowawczych z problemem jakim jest smog oraz jego konsekwencjami. Ważne jest, aby nieść świadomość innym z tego zagrożenia i uczulać innych na to, że to my sami mamy wpływ na emisję tego groźnego zanieczyszczenia. W szkole została powieszona również tablica, na której można odczytać jakość powietrza otaczającego szkołę; można to również sprawdzić w dowolnej chwili na stronie internetowej https://esa.nask.pl/, do której wglądu serdecznie zachęcam.

Mariusz Jagodziński

WEŹ NIE TRUJ – PAMIĘTAJ

22.03.2021 Wiosna za pasem, ale my wciąż pamiętamy o SMOGU i jego szkodliwości dla środowiska, dlatego uczniowie klasy 7a stworzyli plakaty ukazujące negatywne skutki emisji SMOGU