Zapraszamy do Jedynki

Rozpoczęły się zapisy uczniów do klasy pierwszej. Szukasz przyjaznej
i bezpiecznej szkoły, w której dziecko będzie w centrum uwagi i poczuje się jak w domu? Marzysz o tym, aby łatwo zaadaptowało się w grupie, znalazło przyjaciół
i pomoc w każdej trudnej sytuacji? Zależy Ci na tym, aby dziecko zdobywało nowe umiejętności i rozwijało się harmonijnie zgodnie ze swoimi możliwościami w swoim tempie? Jeśli tak, to dobrze wybrałeś! Swarzędzka „ Jedynka” spełni twoje oczekiwania. Naszym atutem są mało liczne zespoły klasowe. Tutaj każde dziecko będzie zauważone i docenione. Łączymy nowoczesne nauczanie z tradycją. Kolorowe sale i place zabaw zachęcają pierwszoklasistów do nauki i zabawy. U nas każdy może zostać sportowym mistrzem lub  po prostu polubić aktywność fizyczną. W naszej szkole wszyscy są ważni i zasługują na szacunek. Nie do końca Cię przekonaliśmy? Zajrzyj na naszą stronę internetową i zobacz, ile dobrych
i ciekawych rzeczy się dzieje!

Opis klas pierwszych

Interaktywni odkrywcy świata

Dzieci najlepiej uczą się poprzez doświadczanie, emocje i pytania jakie temu doświadczaniu towarzyszą. Najmłodsi uczniowie będą poznawać otaczający świat z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W nabywaniu wiedzy i nowych umiejętności pomogą im roboty edukacyjne, tablety, interaktywne globusy a nawet kamera. Nauka będzie pełna doświadczeń, eksperymentów i obserwacji.

Mali sportowcy

W tej klasie naukę czytania i pisania wspierać będzie udział w  zajęciach sportowych. Szachy pomogą rozwijać wyobraźnię, trenować cierpliwość, myślenie logiczne oraz szacunek do przeciwnika. Tenis rozwinie koordynację wzrokowo-ruchową, umiejętności taktyczne i mentalne. Sport pomoże pokonać trudności rozwojowe dzieci, zredukuje poziom stresu oraz pozytywnie wpłynie na poprawę pamięci.

Zapraszamy do SP1 na Zamkową 20.

Nasze najnowsze działania

Zasady rekrutacji