Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2018/2019

POKAZ AEROBIKU GRUPOWEGO „TAŃCZĄCYCH JEDYNEK” 

PODCZAS XXV OGÓLNOPOLSKIEJ SPARTAKIADY AMAZONEK

„DĄŻ DO SPRAWNOŚCI”

Dnia 16 sierpnia 2019 r. na zaproszenie organizatorów Poznańskiego Towarzystwa Amazonki pojechałyśmy do Poznania wraz z naszą trenerką panią Joanną Kunkel na otwarcie XXV Ogólnopolskiej Spartakiady Amazonek. Miałyśmy tą przyjemność iż mogłyśmy uświetnić  całą Spartakiadę naszym pokazem Aerobiku Grupowego występując przed Amazonkami z całej Polski. Emocje jakie towarzyszyły nam w tym dniu były wyjątkowe.Panowała cudowna atmosfera.

Poznańskie Towarzystwo Amazonek, które jest organizatorem Spartakiady, działa na rzecz kobiet z rakiem piersi od 1991 roku. Aktywność fizyczna jest bardzo ważnym elementem w procesie przeciwdziałania nawrotowi choroby. W poznańskiej Spartakiadzie uczestniczą Amazonki z całej Polski.

Amazonki, to dzielne kobiety o wielkim sercu. Cieszymy się,że kolejny rok jesteśmy razem z Wami….a swoją taneczną pasją Was dzielnie wspieramy.

Krystyna Wechmann dziękujemy za wyróżnienie podczas trwania uroczystości.”Aniołek Amazonek” zawsze będzie w sercu z nami ” Tańczącymi Jedynkami”.

Team Jedynek&Trenejro

Joanna Kunkel

WSPOMNIENIA Z WAKACJI

WITAJCIE W NASZEJ OBOZOWEJ BAJCE

Zapraszamy na relację z OBOZU TANECZNO – GIMNASTYCZNEGO SUMMER DANCE CAMP Wisła 2019, który odbył się w terminie 03 – 10.08.2019 r. 

Pozdrawiamy „Jedynka i Przyjaciele”

Poniżej link do strony:

https://www.facebook.com/aerogymdanceJK/
AKTYWNE WAKACJE Z „JEDYNKĄ”

OSTATNIE 1 WOLNE MIEJSCE!!!

Spędź czas razem z nami „Jedynkowymi” sportowcami.

To na Ciebie właśnie czekamy…

Głowę pełną pomysłów mamy,

do wspólnej zabawy zapraszamy.

Z „Jedynką” na sportowo, zawsze jest fajnie i zdrowo!

Joanna Kunkel oraz Magdalena Bajer

Dziś na całym świecie obchodzony jest Dzień Olimpijski. Święto zostało ustanowione w 1948 roku, żeby upamiętnić powstanie Olympic 23 czerwca 1894 w Paryżu. Inicjatorem powołania organizacji był Pierre de Coubertin ?? Dzięki jego staraniom po 15 wiekach przerwy wznowiono organizację igrzysk olimpijskich.

W tym dniu przypominamy jak ważne są:

*ruch – aktywność fizyczna w każdym wieku!
*edukacja – olimpijskie wartości – dążenie do doskonałości, szacunek i przyjaźń -pomagają budować lepszy świat!
* ciekawość – odkrywanie nowych dyscyplin, podejmowanie sportowych wyzwań!

Joanna Kunkel

Pokaz Aerobiku Grupowego „Tańczących Jedynek” podczas III Igrzysk Biegowych Dzieci   i Młodzieży Szkolnej – Swarzędz 2019

Dnia 1  czerwca  2019 roku na Stadionie Miejskim Unia Swarzędz, poraz III  na zaproszenie organizatorów: Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz, Szkolnego Związku Sportowego Swarzędz oraz Szpot Swarzędz  „Tańczące Jedynki” wystąpiły w  pokazie Aerobiku Grupowego otwierając  III Igrzyska Biegowe Dzieci i Młodzieży Szkolnej – Swarzędz 2019.

Dziewczęta pomimo wysokiej temperatury, jaka panowała w tym dniu…jak zawsze spisały się na medal i z dumą promowały naszą kochaną „Jedynkę”.

Organizatorom Igrzysk Biegowych dziękujemy za zaproszenie.

Dziękuje”Jedynki” za kolejny pokaz i zaangażowanie!

Joanna Kunkel

III Igrzyska Biegowe Dzieci i Młodzieży – Swarzędz 

Dnia 1 czerwca 2019 roku na stadionie miejskim w Swarzędzu odbyła się III Olimpiada Biegowa Dzieci i Młodzieży. Impreza ta jest jedną z licznych, które odbywać się będą w Gminie Swarzędzu. 

Ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Olimpiadzie udział wzięło 38 dzieci z klas I – VI, które rywalizowały ze swoimi rówieśnikami z innych szkół w następujących dystansach:

Rocznik 2012, 2011, 2010  – 100 metrów

Rocznik 2009 – 200 metrów

Rocznik 2008 – 300 metrów

Rocznik 2007 – 400 metrów

Rocznik 2006 – 600 metrów

Po za tym otwarcie Olimpiady uświetnił występ taneczny dziewcząt z Naszej Szkoły, którymi  kierowała 

Joanna Kunkel.

Każde dziecko otrzymało torbo plecak z licznymi gadżetami od organizatorów, a najlepsza trójka z każdego rocznika otrzymywała dodatkowe nagrody.

Z naszej szkoły na podium stanęły trzy dziewczynki:

Aleksandra Kiszka – III miejsce – uczennica klasy VI b 
Nikola Brzezińska – III miejsce – uczennica klasy Va
Marika Droszcz – II miejsce – uczennica klasy IV d

Szczególne podziękowania należą się rodzicom za sprawną organizację po zakończonych biegach dzieci oraz nauczycielom za opiekę nad grupami.

Opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 1 byli:

Magdalena Bajer, Joanna Kunkel, Anna Jankowska, Tomasz Grajewski  oraz Albert Szafoni

                                                      Anna Jankowska

ROZGRYWKI MIĘDZYKLASOWE W RAMACH PROJEKTU NAJKLASA
Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Klas VIII

Dnia 20 maja 2019 r.  w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Nożnej między dziewczynami z klas ósmych w ramach zajęć SKS zorganizowanych przez panią Asię. Turniej ten rozgrywany jest w ramach Projektu NajKlasa. Pozostałe klasy również biorą udział w rozgrywkach sportowych takich jak. np.

– kl. IV Turniej w Ringo

-kl. V Turniej w Cztery Ognie

-kl. VI Turniej w Piłkę Ręczną 

-kl. VII Turniej w Koszykówkę

-kl. VIII Turniej w Piłkę Nożną

Za pierwsze miejsce zdobywa się 10 punktów do ‘’Najklasy’’, a za drugie 8 punktów. Chłopcy i dziewczęta zdobywają punkty osobno, które później są sumowane. Ale i tak we wszystkich meczach i starciach liczy się dobra zabawa,  integracja oraz współpraca. Z mojego punktu widzenia turniej dziewczyn klas ósmych był bardzo zacięty. Cały czas jedna z drużyn przegrywała tylko jednym punktem. Na początku nie strzelaliśmy goli ale po krótkiej rozgrzewce przyzwyczailiśmy się do gry i szło nam coraz lepiej. Graliśmy dwie połowy każda po sześć minut. Ostatecznie starcie zakończyliśmy wynikiem 10-15, a z sali gimnastycznej wyszliśmy z bardzo dobrym humorem, trochę zmęczeni. Każdy kolejny gol powodował dużo emocji i krzyków radości. Wszyscy byliśmy bardzo zdeterminowani, nikt nie odpuszczał wygranej. Panowała bardzo miła atmosfera, a gra była brawurowa. Wszystkim uczennicą bardzo się podobało, a także nasza nauczycielka wychowania fizycznego pochwaliła nas za świetną grę.

                                                                                                              Julia Kaszyńska VIII a

Joanna Kunkel

Amelia Kujawa ze Swarkiem w Niemczech

Do Poczdamu przybyliśmy już w piątek, rozbiliśmy się na polu namiotowym obok innych drużyn hokejowych. Tego dnia do późna biegaliśmy na boisku spędzając miło czas. W sobotę od samego rana bardzo przejęci, skoncentrowani i zdenerwowani udaliśmy się na rozpoczęcie turnieju i na pierwsze mecze. Do rywalizacji podeszło łącznie 9 drużyn dziewcząt i 4 drużyny chłopców. Tak niestety zostało zaplanowane, że w sobotę graliśmy 6 meczy a w niedzielę tylko 2, każdy po 20 minut bez przerwy. Były to bardzo zacięte i ciężkie mecze, nasze koleżanki niemieckie grały na wysokim poziomie. Walczyliśmy do końca do ostatnich minut aczkolwiek w 5 i 6 meczu trochę osłabłyśmy kondycyjnie i były to trudne mecze. Graliśmy na boisku o wymiarach 55m na 70m tj. 3/4 pełnego boiska do hokeja, niestety takiego dużego boiska do hokeja w Swarzędzu nie mamy. 

Smutek

   W rezultacie wygraliśmy 4 mecze, zremisowaliśmy 2 i 2 mecze przegraliśmy. W sumie strzeliliśmy 10 goli w ośmiu spotkaniach i straciliśmy tylko 7. Byliśmy egzekwo na 3 miejscu ale w wyniku bilansu bramek ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce.  

  Nasi koledzy z drużyny Swarka rywalizowały z 3 drużynami chłopców i zajęli I miejsce. W drużynie tej gra mój brat na pozycji bramkarza Borys Kujawa uczeń IC także SP1. W sumie rozegrali 6 meczy w tym 5 wygrywając i 1 remis strzelając 7 goli a tracąc tylko 1 bramkę.  Podsumowując ten wyjazd była to bardzo fajna integracja, przed, po i między meczami, było bardzo fajnie, dużo się nauczyliśmy i wzbogaciliśmy nasze doświadczenia. Na pewno mieliśmy co robić.

Uśmiech

 Bardzo się cieszymy, że udało nam się rywalizować z kolegami zza granicy jak równy z równym a nawet i być lepszym. To bardzo dobrze wróży na przyszłość. Amelia Kujawa klasa kl. Vb   Anna Jankowska   

POKAZ „TAŃCZĄCYCH JEDYNEK” PODCZAS II MEMORIAŁU BIEGOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ IM. ZENONA BARANOWSKIEGO

Dnia 17 maja 2019 roku na Stadionie Miejskim Unia Swarzędz, poraz drugi na zaproszenie Koła Przyjaciół Unia Swarzędz „Tańczące Jedynki” uświetniły swoim pokazem tanecznym rozpoczęcie zawodów sportowych II Memoriału Biegowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej im.Zenona Baranowskiego.

Po raz pierwszy na scenie, przed dużą publicznością wystąpiła najmłodsza grupa „Tańczących Jedynek” uczennice z klasy sportowej o profilu gimnastyczno – tanecznym z kl.II b. Dziewczynki pod okiem trenera Pani Joanny Kunkel przygotowały pokaz taneczny  z pomponami do utworu You’re A Woman  – Bad Boys Blue. Grupa małych tancerek spisała się na medal. W drugim pokazie tanecznym wystąpiła starsza  grupa „Tańczących Jedynek” – uczennice kl.VIII b. Dziewczęta pokazały swój talent taneczny do zmixowanych utworów lat 90-tych. Wszystkim grupą tanecznym serdecznie gratuluję świetnych pokazów oraz dziękuję za zaangażowanie podczas przygotowania projektów tanecznych.

Pierwsze wywiady dziewczynek 😉

„Jedyneczki”

Brawo Wy!!! Brawo My!!! Brawo „Jedynka”!!!

Joanna Kunkel
JEDYNKA” PODCZAS FINAŁU X EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU IM.EUGENIUSZA PIASECKIEGO W POZNANIU PT:” LEKCJA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO REALIZUJĄCA PODSTAWĘ PROGRAMOWĄ Z WYKORZYSTANIEM ATRAKCYJNYCH FORM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ”

Dnia 17 maja 2019 r. na zaproszenie Akademii Wychowania Fizycznego – Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej w Poznaniu pojechałyśmy z naszą trenerką Panią Joanną Kunkel na rozstrzygnięcie Finału X Edycji Ogólnopolskiego konkursu im.Eugeniusz Piaseckiego dotyczącej”Lekcja Wychowania Fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej. Podczas finału nasz zespół „Tańczące Jedynki” wystąpił w pokazie Aerobiku Grupowego, tym samym promując aerobik sportowy jako atrakcyjną formę aktywności fizycznej wśród społeczności studenckiej na terenie miasta Poznania.

Dla nas było to bardzo ciekawe doświadczenie znaleźć się pośród studentów w murach uczelnii Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, ktorej absolwentką jest nasza trenerka.

Nasz pokaz podobał się publiczności, a my jako zespół na koniec otrzymałyśmy małe nagrody od AWF Poznań w postaci zabawki”jojo”.

Team „Jedynek”

http://awf.poznan.pl/pl/lista-aktualnosci/newsy-2019/4225-rozwoj-przez-zabawe-na-lekcjach-wf-u-wyniki-konkursu

Joanna Kunkel

POKAZ AEROBIKU GRUPOWEGO ORAZ POKAZ ĆWICZEŃ GIMNASTYCZNO- TANECZNYCH „TAŃCZĄCYCH JEDYNEK” Z WYKORZYSTANIEM NOWOCZESNYCH POMOCY DYDAKTYCZNYCH PODCZAS „DRZWI OTWARTYCH” W NASZEJ SZKOLE DLA PRZYSZŁYCH UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ SPORTOWEJ

Dnia 13 maja 2019 r. na sali gimnastycznej w naszej szkole odbył się pokaz grupy aerobikowej”Tańczące Jedynki” oraz grupy gimnastyczno – tanecznej podczas „Drzwi Otwartych” dla przyszłych uczniów klasy pierwszej o profilu gimnastyczno – tanecznym oraz karate.

Starsza grupa „Tańczących Jedynek” zaprezentowała się w pokazie aerobiku grupowego a młodsze gimnastyczki pokazały swój talent gimnastyczno – taneczny z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy dydaktycznych takich jak: stepy, pompony.Grupy zaprezentowały swoje umiejętności gimnastyczno – taneczne na bardzo wysokim poziomie. 

Wszystkim uczennicom zaangażowanym w pokazy gimnastyczno – tanecze  i aerobikowe serdecznie dziękuje i gratuluje raz jeszcze wspólnego sukcesu. Był ogień! Brawo My!

Dziękuje rodzicom moich grup tanecznych za wsparcie i wspólne kibicowanie drużynie.

Trener zespołu „Tańczące Jedynki” Joanna Kunkel„JEDYNKA” PODCZAS XX WIELKOPOLSKICH IGRZYSK DZIECI, MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ORAZ LICEALIADY W AEROBIKU GRUPOWYM – I LIGA

Dnia 27 marca 2019 roku w konińskiej Hali Sportowej „RONDO” rozegrano Finał Wojewódzki w ramach Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady w Aerobiku Grupowym – I Liga 2019. Ponad 43 najlepszych  zespołów – odpowiednio po 15 ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz 13 ze szkół ponadgimnazjalnych  z całej Wielkopolski wzięło udział w finale I Ligi, który tym razem odbył się w Koninie. Wysoki poziom turnieju, ciekawe choreografie aerobikowe i umiejętności taneczne zawodniczek wywarły duże wrażenie, zarówno na licznie zgromadzonych kibicach, jak i komisji sędziowskiej. Komisja sędziowska oceniała między innymi choreografię, dobór muzyki, elementy akrobatyczne, ćwiczenia w pozycjach górnych i dolnych oraz estetykę stroju.

Po wielogodzinnych zmaganiach nastąpiło ogłoszenie wyników.

Reprezentacja SP1 Swarzędz w składzie: Anna Drozda, Julia Kuźmenko, Weronika Długosz, Martyna Mejzińska, Maja Nawrocka, Alicja Ochla, Małgorzata Jankowska, Liliana Łukasik oraz Julia Sosińska wywalczyła XIII miejsce. Trenerem zespołu jest Pani Joanna Kunkel – nauczyciel wychowania fizycznego.

Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco: I miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci zajęła Szkoła Podstawowa w Kobylej Górze. Wśród Kategori Młodzieży Szkolnej  najlepsze okazały się uczennice również ze szkoły Podstawowej w Kobylej Górze. Z kolei w Licealiadzie zwyciężyło I Liceum Ogólnokształcące z Konina.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Joanna Kunkel

II MEMORIAŁ IM. ZENONA BARANOWSKIEGO 

ZAWODY BIEGOWE 

W piątek 17 maja uczniowie klas V-VIII wraz z opiekunami udali się na Stadion Miejski w Swarzędzu gdzie toczyła się rywalizacja w konkurencjach biegowy podczas drugiego Memoriału olimpijczyka pochodzącego ze Swarzędza Zenona Baranowskiego. 

Reprezentacja naszej szkoły liczyła 21 uczniów, którzy rywalizowali w biegu na 60 i 200 metrów (rocznik 2006 – 2007) oraz 100 i 300 metrów (rocznik 2004 – 2005) oraz sztafecie 10x 100m.

Najlepiej z całej szkoły wypadł Kacper Głowacki, który w biegu na 200 metrów zajął II miejsce. 

REPREZENTACJA SZKOŁY:

 Klaudia Skrzypczak, Nicola Brzezińska, Zuzanna Klamerek, Aleksandra Kubiak, Aleksandra Kiszka, Anna Tylska, Nicole Mach, Amelia Majerowicz, Maja Radzikowska, Zuzanna Wabińska, Mateusz Malicki, Aleksander Galewski, Eryk Młynarczak, Jakub Łukaszewski, Kacper Głowacki, Mateusz Frąckowiak, Filip Dąbrowski, Marek Biedny, Norbert Warguła, Dawid Pikiński, Wojciech Mełeń

Opiekunowie: Anna Jankowska, Albert Szafoni

AMELIA KUJAWA pojedzie do Niemiec 

Amelia to uczennica klasy Vb. Wraz z drużyną UKS Swarek Swarzędz, w której pełni funkcję kapitana drużyny pod koniec maja uda się do Poczdamu na turniej hokeja na trawie. 

Amelia hokej na trawie trenuje od siedmiu lat, obecnie na swoim koncie posiada wiele sukcesów m.in

– I Miejsce w Zimowe Grand Prix w hokeju na Hali 2016
– III Summer cup Poczdam 25-26.06.2016
– III Miejsce w Grand Prix Wielkopolski Dzieci 2017/2018
– II Miejsce Zimowe Grand Prix w hokeju na hali 2017
– II Miejsce Zimowe Grand Prix dzieci w hokeju na trawie 2017/2018
– III Miejsce Mistrzostw Młodziczek WZHT 2017/2018 (grała z przeciwnikami w roczniku 2005-2007)
– III Miejsce Halowe Mistrzostw Młodziczek WZHT 2018/2019 (grała z przeciwnikami w roczniku 2005-2007)
– III MIejsce w zimowym Grand Prix Wielkopolski 2018/2019

TRZYMAMY KCIUKI za Amelie oraz całą drużynę !!!

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

rocznik 2006 i młodsi

We wtorek 2 kwietnia na Stadionie Miejskim w Swarzędzu odbyły się MMiG w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawodniczki rywalizowały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 600m. Konkurencje chłopców różniły się tylko długim dystansem a mianowicie zamiast 600 metrów do przebiegnięcia było 1000m. 

Obie nasze reprezentacje złożone z uczniów klas szóstych spisały się na medal. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy uplasowali się na 2. miejscu. W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła SP nr 5 w Swarzędzu, natomiast w rywalizacji chłopców SP nr 4 w Swarzędzu. 

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT:

MARTYNA MEJZIŃSKA – klasa VI a

WIKTORIA PASZKOWIAK – klasa VI a

ALEKSANDRA KUBIAK – klasa VI b

ALEKSANDRA KISZKA – klasa VI b

JULIA ROZYNEK – klasa VI b

KINGA SZUMSKA – klasa VI b

ZUZANNA KLAMEREK – klasa VI d

MARIANNA ROGACKA – klasa VI d

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW:

MATLAK YEVHENII – klasa VI a

ERYK MŁYNARCZYK – klasa VI b

MATEUSZ MALICKI – klasa VI b

DAWID GURBADA – klasa VI c

REMIGIUSZ KOPERSKI – klasa VI c

JAKUB ŁUKASZEWSKI – klasa VI d

opiekun: Anna Jankowska 

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ

LEKKA ATLETYKA – KONKURENCJE BIEGOWE 

ROCZNIK 2003-2005

W środę 27 marca uczniowie klas 7 i 8 udali się na stadion miejski w Swarzędzu na zawody lekkoatletyczne w konkurencjach biegowych.

Przedstawiciele naszej szkoły startowali w następujących konkurencjach: bieg na 100, 300 i 600m oraz sztafeta 4x 100m. 

Naszą szkołę na zawodach reprezentowali :

Anna Tylska – klasa 7b

Nicole Mach – klasa 7b

Maja Radzikowska – klasa 7b

Julia Smolińska – klasa 7c

Wiktoria Marchlewska – klasa 7c

Zofia Radzikowska – klasa 7b

Jessica Warguła- klasa 8b

Martyna Wołodkiewicz – klasa 8a

Wojciech Mełeń – klasa 7c

Michał Barwiński – klasa 8b

Filip Dabrowski – klasa 7b

Marek Biedny – klasa 7b

opiekun: Anna Jankowska 

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ

LEKKA ATLETYKA – KONKURENCJE TECHNICZNE 

ROCZNIK 2003-2005

We wtorek 26 marca uczniowie klas 8 udali się do Zalasewa na MMiG Swarzędz w lekkiej atletyce. Mimo niesprzyjającej pogody zawodnicy i zawodniczki wystartowali w konkurencji skoku w dal oraz pchnięcia kulą. 

Spośród siódemki naszych reprezentantów najlepiej wypadłą Oliwia Gałdyńska, która w skoku w dal zajęła IV miejsce i tym samym uzyskała awans do Finału Powiatu Poznańskiego. 

Reprezentacja naszej szkoły:

Oliwia Gałdyńska – klasa 8b – skok w dal 

Jessica Warguła – klasa 8b – pchnięcie kulą

Martyna Wołodkiewicz – klasa 8a – pchnięcie kulą

Gracjan Anders – klasa 8b – pchnięcie kulą

Wiktor Girzycki – klasa 8b – pchnięcie kulą

Maciej Śmichura – klasa 8b – skok w dal

Jan Wierzbicki – klasa 8b – skok w dal

Dawid Pikiński – klasa 8a – skok w dal

opiekun: Anna Jankowska 

AKTYWNE WAKACJE Z „JEDYNKĄ”

Spędź czas razem z nami „Jedynkowymi” sportowcami.

To na Ciebie właśnie czekamy…

Głowę pełną pomysłów mamy,

do wspólnej zabawy zapraszamy.

Z „Jedynką” na sportowo, zawsze jest fajnie i zdrowo

Joanna Kunkel

NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC MIASTA I GMINY SWARZĘDZ
Anna Starszak – Sportowiec Roku 2018 do lat 18

I miejsce w finale plebiscytu na „Najpopularniejszego sportowca miasta i gminy Swarzędz” zdobyła uczennica klasy Vd – ANNA STARSZAK. 

Ania jest adeptką zapasów. Mimo, że treningi na macie rozpoczęła dopiero w listopadzie 2017 roku, to już teraz może pochwalić się wieloma sukcesami. W 2018 roku wzięła udział w 12 turniejach i każdy z nich kończyła na podium. Przystąpiła do 43 walk, z których wygrała 38. 

Brawo Ania – GRATULUJEMY !

Anna Jankowska 

Wicemistrzostwo Polski juniorek młodszych w Hokeju na trawie

Marta Czujewicz – wicemistrzostwo Polski

Szanowni Państwo, jest mi niezmiernie miło poinformować, że Wasza uczennica Marta Czujewicz, reprezentująca barwy UKS Swarek Swarzędz, zdobyła srebrny medal podczas Halowych Mistrzostw Polski juniorek młodszych w hokeju na trawie. Ponadto Marta indywidualnie zdobyła tytuł „królowej strzelców” w całych rozgrywkach, strzelając aż 19 bramek.    Turniej finałowy odbył się 23.02.2019 w Gąsawie.    Z poważaniem Robert Rymer Prezes UKS Swarek Swarzędz www.swarek.com.plNasza Marta – „królowa strzelców”

Joanna Kunkel

Olimpiada Sportowa klas I – III

W dniu 13.03.2019 nasza szkoła brała udział Eliminacjach do Powiatowej Olimpiady Sportowej klas I – III. Zawody odbyły się w Zalasewie. SP1 reprezentowało 12 uczniów z najmłodszych klas, po 4 uczniów z każdego rocznika (po 2 dziewczynki i 2 chłopców). Uczniowie rywalizowali w przeróżnych konkurencjach, w których sprawdzana była m.in. szybkość, celność, skoczność czy koordynacja. Dla niektórych uczniów były to pierwsze międzyszkolne zawody sportowe. Nasza reprezentacja walczyła bardzo dzielnie, ostatecznie zdobywając V miejsce.  

Uczniowie, którzy brali udział w zawodach: Amelia Jagodzińska, Martyna Zalewska, Natalia Smakowska, Zuzanna Dąbrowska, Amelia Lipińska, Martyna Skrzypczak, Marcel Kołakowski, Mateusz Meller, Antoni Grześkowiak, Wojciech Jędrzejczak, Błażej Bogadziński, Piotr Werski.  

    Zapraszamy do obejrzenia video, które stanowi skrót tego wydarzenia!   Wideo

Opiekunowie: Agnieszka Matczak, Patrick Miszczak

Finały Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Hokeju na trawie.

Dnia 24.02.2019 r. odbyły się finały Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w dyscyplinie Hokej na trawie. Moja drużyna po ciężkich eliminacjach dostała się do finału. Byłyśmy bardzo szczęśliwe. Pierwszy raz mogliśmy walczyć o złoty medal. Gdy nadszedł czas na wyjście na boisko wszystkich wziął stres. Później śpiewaliśmy hymn po czym szybko przywitaliśmy naszych przeciwników. Po rozpoczęciu meczu trybuny szalały. Oprócz kibiców nie było słychać nic. Mecz trwał 2 razy po 15 minut z przerwami. Niestety przegraliśmy z LKS Gąsawą 5:1. Ale jedna bramkę trafiłam. Mimo to cieszyliśmy się z 2 miejsca. Wicemistrzostwo jest nasze!!! Zostałam także mianowana tytułem Króla Strzelców całego turnieju. Dostałam puchar oraz nowego kija.  

  Marta Czujewicz Brawo Marta…Gratulujemy!  

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ

W  PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

ROCZNIK 2006-2008

8 lutego w Szkole Podstawowej nr. 2 w Zalasewie odbyły się MMiG Swarzędz w piłce koszykowej dziewcząt. Do rozgrywek oprócz naszej szkoły przystąpiły: SP 5 Swarzędz, SP 2 Zalasewo oraz SP 3 Swarzędz.

Rozgrywki zdominowała Szkoła Podstawowa nr 5 w Swarzędzu, która awansowała do etapu powiatowego. Naszym uczennicom nie udało się wygrać żadnego meczu ale cenne doświadczenie na pewno zaowocuje w kolejnych zawodach.

Reprezentacja Szkoły:

klasa Va: 

 • Nikola Brzezińska

klasa Vb

 • Nicole Ligocka

klasa VIa

 • Martyna Mejzińska

klasa VIb

 • Julia Rozynek
 • Beata Brońska
 • Kinga Szumska
 • Zuzanna Delmanowska

klasa VIc

 • Liliana Łukasik

klasa VId

 • Nadia Zawada
 • Patrycja Walkowiak
 • Marianna Rogacka

klasa VIIc

 • Amelia Wiecheć

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ

W  PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2006-2008

7 lutego w Szkole Podstawowej nr. 2 w Zalasewie odbyły się MMiG Swarzędz w piłce koszykowej chłopców. Do rozgrywek oprócz naszej szkoły przystąpiły: SP2 Swarzędz, SP 2 Zalasewo, SP 3 Swarzędz i SP Kobylnica

Rozgrywki zdominowała Szkoła Podstawowa nr 4 w Swarzędzu, która awansowała do etapu powiatowego. Naszym chłopcom udało się wygrać dwa  mecze ale cenne doświadczenie na pewno zaowocuje w kolejnych zawodach.

Reprezentacja szkoły :

V C

ŁUKASZ BRZOZA

PIOTR KOZIŃSKI

VI B

ERYK MŁYNARCZYK

IGOR DAJERLING

MATEUSZ MALICKI

IGOR NOWACKI

VI C

ARTUR ZIMNIEWICZ

VI D

KUBA ŁUKASZEWSKI

KACPER GŁOWACKI

VII C

NIKODEM KOCHANOWSKI

IGOR LEŚINSKI

Opiekun

Albert Szafoni

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

ROCZNIK 20032005

Nasi wierni kibice „Jedynki” dziękujemy, że byliście z nami☺

Dnia 06 lutego 2019 r. odbyły się MMiG Swarzędz w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Organizatorem zawodów była nasza szkoła.Udział w rozgrywkach wzięły następujące szkoły: SP 1 Swarzędz, SP 2 Swarzędz oraz SP 3 Swarzędz. Dziewczęta rozegrały mecze systemem „każdy z każdym” 4 kwarty po 6 min. pod okiem sędziego. Każdy mecz był pełen wrażeń i dobrych emocji. Dziewczęta walczyły do samego końca o każdą bramkę. Po wszystkich rozgrywkach nastąpiło podsumowanie wyników.

Klasyfikacja końcowa:

SP 2 Swarzędz I miejsce

SP 1 Swarzędz II miejsce

SP 3 Swarzędz III miejsce

Naszą szkołę reprezentowały uczennice:

 kl.VIII a:  

– Walczak Klaudia;

– Wołodkiewicz Martyna;

– Kuliś Zuzanna;

kl.VIII b

– Gałdyńska Oliwia;

– Marta Czujewicz;

– Warguła Jessica;

– Szumska Wiktoria;

– Klaudia Tetzlaff;

kl.VII b

– Wabińska Zuzanna;

kl. VII c

– Majerowicz Amelia.

Brawo dziewczęta…dumny Trenejro

Opiekun zespołu: Joanna Kunkel

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ

W  PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

ROCZNIK 2006-2008

Dnia 30 stycznia odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 5 w Swarzędzu.  Udział w rozgrywkach wzięło 9 szkół, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza reprezentacja zmierzyła się z SP Paczkowo, SP 3 Swarzędz oraz SP 2 Zalasewo. Dziewczęta rozegrały mecze systemem „każdy z każdym” po 8 min. pod okiem sędziego piłki ręcznej. W pierwszym meczu wygraliśmy z  SP Paczkowo 1-0 po bramce Julki Rozynek, w kolejnym spotkaniu pokonaliśmy SP 3 Swarzędz 2-1 po dwóch trafieniach Nadii Zawady natomiast w ostatnim meczu fazy grupowej ulegliśmy SP 2 Zalasewo 1-4, honorową bramkę strzeliła Julka Rozynek.

Niestety nie udało się awansować do półfinału z uwagi na niekorzystny wynik bramkowy. Tak więc w grupie uplasowaliśmy się na 3 miejscu co w całej klasyfikacji daje nam miejsce V-VI.

Dziewczęta walczyły w każdym meczu do samego końca i cała drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice

klasa Va – Nikola Brzezińska, klasa Vd – Nina Gryska, klasa VIa – Martyna Mejzińska, klasa VIb – Beata Brońska, Kinga Szumska, Julia Rozynek, klasa VId – Nadia Zawada, klasa VIIc – Amelia Wiecheć.

Opiekun: Anna Jankowska

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ

W  PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

ROCZNIK 2003-2005

Dnia 06 grudnia 2018 r. odbyły się MMiG Swarzędz w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie.  Udział w rozgrywkach wzięły następujące szkoły: SP 1 Swarzędz, SP 3 Swarzędz, SP 2 Swarzędz  oraz gospodarz zawodów SP 1 Zalasewo. Dziewczęta rozegrały mecze systemem „każdy z każdym” 2 x po 8 min. pod okiem sędziego piłki ręcznej. Każdy mecz był pełen wrażeń oraz niesamowitych emocji. Dziewczęta walczyły do samego końca o każdą bramkę. Po wszystkich rozgrywkach nastąpiło podsumowanie wyników.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice kl.VIII a,  kl.VIII b oraz VII b : Walczak Klaudia, Wołodkiewicz Martyna, Kuliś Zuzanna, Gałdyńska Oliwia, Warguła Jessica, Konieczek Weronika, Konieczek Patrycja, Szumska Wiktoria, Wabińska Zuzanna.

Klasyfikacja końcowa:

I m – SP 2 Swarzędz

II m – SP 1 Zalasewo

III m – SP 3 Swarzędz

IV m – SP 1 Swarzędz

Opiekun: Joanna Kunkel

„TAŃCZĄCE JEDYNKI”?

PODCZAS MECZU MIĘDZYPAŃSTWOWEGO

POLSKA-IRLANDIA U-16

Dnia 29 listopada 2018 roku miałyśmy okazję wystąpić podczas meczu międzypaństwowego Polska-Irlandia Północna U- 16, który odbył się na Stadionie Miejskim Unia Swarzędz. Atmosfera w tym dniu była wyjątkowa. Tańczyłysmy w trakcie przerwy…pokazujac dwa układy taneczne tym razem z pomponami. Dziewczęta z klas VIII zaprezentowały się w utworze „Waka waka”, natomiast grupa młodsza VI oraz VII kl. rozgrzewały atmosferę przy utworze Justina Bibera „That power”.

W tym dniu pogoda była minusowa….ale to nam w niczym nie przeszkadzało…na scenie była mega moc.

W pokazie tanecznym wystąpiły uczennice z kl.VIII b Oliwia Gałdyńska, Weronika Konieczek, Patrycja Konieczek, Jessica Warguła, Wiktoria Szumska, Marta Czujewicz, z kl.VIII a Klaudia Walczak oraz uczennice z kl.VII a Jessika Bąkowska, Alicja Kołtun , VII b Klaudia Skrzypczak, jak i również uczennice z kl VI a Julia Kuźmenko, Martyna Mejzińska, Maja Nawrocka, Weronika Długosz, Ania Drozda oraz VI c Liliana Łukasik.

Mecz zakończył się zwycięstwem naszych rodaków.Brawo Polska…Brawo Chłopcy!!!

Gratulujemy

??????????????????????????

Opiekun zespołu: Joanna Kunkel

UCZNIOWIE JEDYNKI NA MECZU POLAKÓW

W czwartek 29 listopada uczniowie klas V c oraz V d w ramach lekcji wychowania fizycznego udali się na stadion Unii Swarzędz gdzie rozegrany został towarzyski mecz reprezentacji Polski U-16 przeciwko Irlandii Północnej, który Polacy wygrali 4 – 0.

Zawody zapaśnicze

W Osielsku odbyły się Międzynarodowe Zawody Zapaśnicze w stylu wolnym. Znakomicie zaprezentowała się młoda swarzędzka zapaśniczka, Ania Starszak, która zdobyła złoty medal!

W miniony weekend w Osielsku odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy, w którym wzięło udział ponad 200 zawodników z 25 klubów z całej Polski oraz kluby z Niemiec i Słowacji. Bardzo dobrze zaprezentowała się jedyna nasza zawodniczka na tych zawodach – Ania Starszak. W kategorii wagowej do 33kg startowało 9 zawodniczek. Ania wygrała 4 walki i zdobyła złoty medal! Okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając wszystkie walki przez położenia na plecy.

– Ania, od początku mojej pracy w Swarzędzu, nie opuściła żadnego treningu. Ambicją,  siłą i wolą walki dorównuje chłopcom. Bardzo cieszy mnie, że efekty naszej współpracy widać na zawodach – skomentował trener Piotr Leonarczyk, który sekundował w narożniku Ani.

Gratulujemy!

Mazurek

Zawody sportowe klas IV – VI w unihokeju Chłopców.

W środę 31.10.2018 r. chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Swarzędzu reprezentowała nas w zawodach sportowych w unihokeju, które odbyły się w Paczkowie. W zmaganiach brało udział 8 szkół. Nasza reprezentacja zajęła 7 miejsce.

Skład reprezentacji:

Łukaszewski Jakub, Koperski Remigiusz, Musioł Marcel, Matlak Yevhenii, Młynarczak Eryk, Malicki Mateusz, Dajerling Igor, Magdans Roman.

Opiekun: Jarosław Gosławski

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – etap powiatowy
Roczniki 2007 – 2008

W środę reprezentacją dziewcząt z piątych i szóstych klas udała się do Poznania na budzący największe zainteresowanie wśród dzieci turniej Tymbarka. Nasza szkoła po raz pierwszy wystąpiła w tych rozgrywkach w kategorii dziewcząt U-12.

Dziewczęta w swoim piłkarskim debiucie poradziły sobie dobrze, niestety nie udało się wygrać żadnego meczu. Najważniejsza jest jednak radość, której nie zabrakło na boisku, dlatego dla wszystkich dziewcząt należą się gromkie brawa.  W turnieju zmierzyliśmy się z następującymi drużynami: FC Strzelcy Biedrusko, SP Czerlejno oraz SP 2 Luboń. Zespół z Lubonia z kompletem punktów uzyskał awans do dalszych rozgrywek, czyli etapu wojewódzkiego.

Zawodniczki które reprezentowały naszą Szkołę w zawodach:

Amelia Kujawa, Magdalena Kisster, Kornelia Szczepankiewicz – klasa V A

Natalia Rożnowska, Nicole Ligocka  – klasa V B

Olga Tomaszewska – klasa V C

Nina Gryska, Anna Starszak – klasa V D

Nadia Zawada – klasa VI D 

 Anna Jankowska

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2006 – 2008

Dnia 29 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Unihokeju Dziewcząt Rocznik 2006 – 2008, których organizatorem była Szkoła Podstawowa w Paczkowie.

Uczennicom klas V i VI naszej szkoły w fazie grupowej przyszło zmierzyć się z SP nr 5 Swarzędz, SP Paczkowo oraz SP Kobylnica.  Dziewczęta rozegrały mecze systemem „każdy z każdym” 2 x po 8 min. W trzech emocjonujących spotkaniach niestety udało się zdobyc tylko jeden punkt remisując 1-1 z SP Kobylnica, ale uczennice zasługują na ogromne brawa za walkę i embicję.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy

VA –  Amelia Kujawa,

VC – Olga Tomaszewska,

VD – Nina Gryska,

VIA – Martyna Mejzińska,

VIB – Beata Brońska, Kinga Szumska,

VID – Natalia Wojsław, Patrycja Walkowiak Amelia Rykowska, Nadia Zawada, Nicole Wieszczecińska

 Anna Jankowska

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2003 – 2005
Dnia 19 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Unihokeju Dziewcząt Rocznik 2003 – 2005. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa w Paczkowie. Uczennice klas VII i VIII naszej szkoły walczyły z dziewczętami ze swarzędzkich szkół.Udział w rozgrywkach wzięły następujące szkoły: SP nr 2 Swarzędz, SP 1 Swarzędz, SP nr 1  Zalasewo , SP nr 4 Swarzędz oraz gospodarz zawodów SP Paczkowo. Dziewczęta rozegrały mecze systemem „każdy z każdym” 2 x po 10 min. pod okiem sędziego unihokeja. Każdy mecz był pełen entuzjazmu oraz niesamowitych emocji. Dziewczęta walczyły do samego końca o każdą bramkę…gra była bardzo zacięta. Po wszystkich rozgrywkach nastąpiło podsumowanie zawodów oraz wręczenie pucharu. Nasza szkoła zajęła II miejsce.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW:
SP PACZKOWO I miejsce
SP nr 1 SWARZĘDZ II miejsce
SP nr 2 SWARZĘDZ IV miejsce
SP nr 4 SWARZĘDZ V miejsce
Naszą szkołę reprezentowały uczennice z kl.VII a i  c  oraz kl.VIII a i  b: Majerowicz Amelia,Radzikowska Zosia, Wiecheć Amelia, Wabińska Zuzia, Walczak Klaudia, Czujewicz Marta, Gałdyńska Oliwia, Konieczek Weronika, Konieczek Patrycja, Lipiecka Julia,Warguła Jessica.
Brawo dziewczęta…jest moc?
Gratulacje!!!

Opiekun zespołu:Joanna Kunkel

                                     MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW                                                                                            ROCZNIK 2003-2005

W czwartek 18.10.2018 roku w Szkole Podstawowej w Paczkowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Unihokeju Chłopców z roczników 2003 – 2005. Zawody odbyły się w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Paczkowie.

Do zawodów zgłosiły  się cztery szkoły z Gminy Swarzędz. Mecze odbywały się sposobem „każdy z każdym”. Po bardzo wyrównanej, ale ciężkiej i zaciętej walce tabela ułożyła się następująco:

 1. SP Paczkowo
 2. SP 1 Zalasewo
 3. SP 2 Zalasewo
 4. SP 1 Swarzędz

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

 1. Dawid Pikiński
 2. Gracjan Andrys
 3. Michał Barwiński
 4. Maciej Śmichura
 5. Jan Wierzbicki
 6. Sebastian Nowakowski
 7. Samuel Frąckowiak
 8. Kacper Wiencis
 9. Filip Dąbrowski
 10. Adam Skrzydlewski
 11. Marek Biedny
 12. Kacper Wieszczeciński

Opiekunem naszych zawodników był nauczyciel wychowania fizycznego Maciej Kowalczyk.

GRATULUJEMY !!!!!!!!!!

XIV AGROBEX MEMORIAŁ ARKADIUSZA GOŁASIA

WARSZTATY SIATKARSKIE DLA WSZYSTKICH SZKÓL PODSTAWOWYCH Z GMINY SWARZĘDZ.

Memoriał Arkadiusza Gołasia, który odbył się 05.10.2018 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Zalasewie to nie tylko siatkarskie zmagania czołowych polskich drużyn – to przede wszystkim idea. Idea uczczenia Arka – wybitnego reprezentanta Polski, który jest przykładem człowieka i sportowca. Czcimy jego pamięć w kolejnych edycjach poprzez akcje charytatywne trwające przez cały turniej, ale też przez naukę młodzieży.

W piątek, po konferencji otwierającej turniej odbyły się, dla najmłodszych pasjonatów siatkówki, warsztaty pod bacznym okiem utytułowanych siatkarzy, m.in. Jana Nowakowskiego, Andrzeja Wrony oraz byłego trenera Reprezentacji Polski – Stephana Antigui, który zdobył z nią w 2014 roku złoty medal Mistrzostw Świata.

Główną gwiazdą piątkowych zajęć z dziećmi był trzykrotny Mistrz Olimpijski oraz Mistrz Świata, Brazylijczyk – Giba. Obecnie pełniący rolę komentatora, eksperta telewizyjnego, a przede wszystkim ambasadora siatkówki na świecie. Przy okazji warsztatów z młodzieżą nie zabrakło uśmiechów i wspólnych pamiątkowych zdjęć z graczami.

XIV Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia to największa siatkarska impreza jaka odbyła się w tym roku w Wielkopolsce. Turniej odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz, Mariana Szkudlarka.

W warsztatach  brała również udział 10 osobowa reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Swarzędzu pod opieką Macieja Kowalczyka.

 1. Jessica Warguła
 2. Marta Czujewicz
 3. Weronika Konieczek
 4. Patrycja Konieczek
 5. Oliwia Gałdyńska
 6. Jan Wierzbicki
 7. Maciej Śmichura
 8. Gracjan Andrys
 9. Nikodem Klamrowski
 10. Oliwier Witkowski

Warsztaty siatkarskie z Mistrzami na bardzo długo pozostaną w naszej pamięci, a nauka i bezcenne uwagi do końca życia.

                                       MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ W SZTAFETOWYCH                                                                                                     BIEGACH PRZEŁAJOWYCH                                                                                    UCZNIÓW  Z ROCZNIKA 2003-2005 ORAZ ROCZNIKA 2006 I MŁODSI.

25 września 2018 roku Szkoła Podstawowa nr 1 w Swarzędzu była organizatorem Mistrzostw Miasta i Gminy Swarzędz w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Mistrzostwa odbyły się na terenie Swarzędzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Bezpośrednim przygotowaniem oraz organizacją zawodów z ramienia Pani Dyrektor Elżbiety Nawrockiej zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego Joanna Kunkel, Maciej Kowalczyk, Patrick Miszczak oraz Jarosław Gosławski. W  rywalizacji brało udział 8 szkół z Gminy Swarzędz podzielonych na dwie grupy – rocznik 2003-2005 oraz rocznik 2006 i młodsi (chłopcy i dziewczynki). Łącznie w zawodach wystartował około 150 biegaczy. Zwycięzcy z każdej kategorii, najszybsze cztery drużyny chłopców i dziewcząt, dwie z młodszych roczników i dwie ze starszych roczników awansowały do Mistrzostw Powiatu.

Wyniki:

Rocznik 2006 i młodsi – dziewczęta:                   Rocznik 2006 i młodsi – chłopcy:

 1. SP Paczkowo  – awans                             1. SP 4 Swarzędz – awans
 2. SP 5 Swarzędz                                              2. SP Paczkowo
 3. SP 4 Swarzędz                                              3. SP 1 Swarzędz
 4. SP 2 Zalasewo                                               4. SP 2 Zalasewo
 5. SP 1 Swarzędz                                              5. SP 1 Zalasewo
 6. SP 2 Swarzędz                                              6. SP 5 Swarzędz
 7. SP 3 Swarzędz                                              7. SP 2 Swarzędz                                                                                                                                                        8.  SP 3 Swarzędz

Rocznik  2003-2005 – dziewczęta:                           Rocznik 2003-2005 – chłopcy:

 1. SP 1 Zalasewo – awans                           1. SP 1 Zalasewo – awans
 2. SP 2 Swarzędz                                              2. SP 3 Swarzędz
 3. SP 3 Swarzędz                                              3. SP 5 Swarzędz
 4. SP 2 Zalasewo                                               4. SP 4 Swarzędz
 5. SP 1 Swarzędz                                              5. SP 2 Swarzędz
 6. SP 4 Swarzędz                                              6. SP 2 Zalasewo                                                                                                                                                       7. SP 1 Swarzędz

Reprezentacje SP 1 Swarzędz – 2006 i młodsi.

Dziewczęta:

 1. DOMINIKA OBIEGŁA – VI D
 2. NATALIA WOJSŁAW – VI D
 3. ZUZANNA KLAMEREK – VI D
 4. MARTYNA MEJZIŃSKA – VI A
 5. ALEKSANDRA KUBIAK – VI B
 6. BEATA BROŃSKA – VI B
 7. ALEKSANDRA KISZKA – VI B
 8. NIKOLA BRZEZIŃSKA – V A
 9. DOMINIKA KOWALEWSKA – VI D
 10. AMELIA KUJAWA – V B

Chłopcy:

 1. ŁUKASZ BRZOZA – V C
 2. FILIP CZAJKA – VA
 3. PIOTR KOZIŃSKI – V C
 4. SZYMON WITTKE – V C
 5. ERYK MŁYNARCZYK – VI B
 6. IGOR DAJERLING – VI B
 7. JAKUB ŁUKASZEWSKI – VI D
 8. MATEUSZ MALICKI – VI B
 9. ARTUR ZIMNIEWICZ – VI C
 10. MATEUSZ JANISZEWSKI – VI A

Reprezentacje SP 1 Swarzędz – 2003-2005.

Dziewczęta:

 1. MARTA  CZUJEWICZ – VIII B
 2. JESSICA WARGUŁA – VIII B
 3. WERONIKA KONIECZEK – VIII B
 4. PATRYCJA KONIECZEK – VIII B
 5. MAJA RADZIKOWSKA – VII B
 6. NICOLE MACH – VII B
 7. ANNA TYLSKA – VII B
 8. WIKTORIA MARCHLEWSKA – VII C
 9. AMELIA MAJEROWICZ – VII C
 10. MALWINA URBAŃSKA – VII C
 11. MARTYNA WOŁODKIEWICZ – VIII A
 12. OLIWIA GAŁDYŃSKA – VIII B

Chłopcy:

 1. MAREK BIEDNY – VII B
 2. FILIP DĄBROWSKI – VII B
 3. MICHAŁ WASYLUK – VII A
 4. KACPER WIENCIS – VII A
 5. PAWEŁ KNUT – VIII A
 6. OLIWIER WITKOWSKI – VIII A
 7. DAWID JAŚKOWIAK – VIII A
 8. MACIEJ ŚMICHURA – VIII B
 9. MICHAŁ BARWIŃSKI VIII B
 10. WOJCIECH MEŁEŃ – VII C
 11. JAN WIERZBICKI – VIII B
 12. GRACJAN ANDRYS – VIII B

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!