klasa 7b 2020/2021

NOWY ROK = NOWE MOŻLIWOŚCI

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2020/2021 Wszystkim Uczniom klasy 7B życzę, aby  zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić mając poczucie bezpieczeństwa. Pracujcie nad sobą i doskonalcie się, pamiętając „że wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych dzieci.

Czekam na Was z niecierpliwością. Wasza nowa wychowawczyni: Karolina Andrzejewska.

PS. Pamiętajcie, że jesteście ważni.

Wybory do samorządu klasowego

We wrześniu 2020r. wybraliśmy samorząd klasowy. Na początku powołaliśmy komisję, odpowiedzialną za przeprowadzenie wyborów. Następnie komisja rozdała kartki, na których można było oddać głos na wybranego kandydata. Po obliczeniu głosów dowiedzieliśmy się, że naszą przewodniczącą została Natalia N., zastępcą Olgierd, a skarbnikiem Sebastian.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że będziecie nas godnie reprezentować.

Dzień Chłopaka

Z okazji Waszego święta wszystkie dziewczyny z klasy oraz wychowawczyni życzą Wam, abyście w tym roku szkolnym zdobywali same celujące oceny oraz pochwał od nauczycieli.

MIKOŁAJKI

Niestety, nie możemy się spotkać w szkole, ale to nie zmienia faktu, że dziś w naszej szkole obchodzimy mikołajki. Z tej okazji chętni uczniowie zmieniali swoje avatary na Teamsie na świąteczne, albo zakładali świąteczne czapki lub rogi renifera i pokazywali się na kamerkach.

Mam nadzieję, że Wasze wczorajsze czyste buty i wielkie skarpety były wypełnione po brzegi i odnaleźliście tam wszystko to, o czym marzyliście.

Życzę Wam wspaniałych mikołajków, że HO- HO-HO. Wasza Wychowawczyni.

Merry Christmas

Życzenia świąteczne

Życzę Wam oraz Waszym Rodzicom wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrowia, szczęścia i radości, których tak bardzo potrzebujemy w obecnych czasach.
Mam nadzieję, że znajdziecie pod choinką wszystkie prezenty, o których marzycie i że w nowym roku 2021 spełnią się wszystkie Wasze marzenia.

Wasza Wychowawczyni

Klasowe spotkanie wigilijne

               

Dnia 22.12 o godzinie 10.00 odbyła się Nasze klasowe spotkanie wigilijne. Niestety, nie mogliśmy spotkać się osobiście, ale zobaczyliśmy się na lekcji online. Wszyscy włączyli kamerki, rozmawiali i śmiali się. Wychowawczyni przedstawiła nam film dotyczący tradycji świątecznych w innych krajach, rozmawialiśmy o własnych tradycjach, rysowaliśmy Mikołaja, a na koniec wysyłaliśmy sobie wzajemnie kartki z życzeniami.

GRATULACJE AMELKA!

W miniony weekend Nasza koleżanka Amelka wraz ze swoim zespołem zdobyła  tytuł Halowy Mistrz Polski Juniorek Młodszych. Jest to największe dokonanie Naszej koleżanki, jakie zdobyła w hokeju na trawie.

Wszyscy serdecznie gratulujemy Amelii i trzymamy mocno kciuki by marzenia o szkole sportowej stały się faktem.

Jako wychowawczyni jestem dumna z sukcesu moich uczniów. Tych małych i tych dużych.