WOŚP

XXVIII Finał WOŚP

WOŚP 2020

12 stycznia 2020 roku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły ponownie spotkali się dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało się nam zebrać 4026,25 zł!! Po raz kolejny dziękuję z całego serca naszej cudownej młodzieży oraz opiekunom – równie cudownym 😉 Dziękuję, że dajecie dobry przykład, że Wam się chce, i że mogę na Was liczyć! Miło jest być współtowarzyszem w tworzeniu lepszego jutra z takimi ludźmi jak WY! Podziękowania i ukłon kieruję również w stronę rodziców – pewnie Państwo to wiecie, ale na wszelki wypadek wspomnę: Państwa dzieci są WSPANIAŁE!!! Mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym roku? W końcu „koniec świata i jeden dzień dłużej” to „NEVER ENDING STORY” 😉

Hania Janowska

XXVII Finał WOŚP – podsumowanie.

13 stycznia 2019 roku nasza Szkoła po raz kolejny przyłączyła się do zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało nam się zebrać 4106,99 zł. Mimo, że pogoda nas nie rozpieszczała, mimo pierwszej niedzieli ferii zimowych, mimo niezbyt dużej ilości mieszkańców na ulicach nasi wolontariusze spisali się na medal! Dziękuję z całego serca naszej wspaniałej młodzieży oraz naszym cudownym opiekunom, którzy wzięli udział w zbiórce. Dzięki takim ludziom jak Wy można tworzyć lepsze jutro! Podziękowania kieruję także w stronę rodziców naszych młodych wolontariuszy – już to Państwu mówiłam, ale powiem raz jeszcze: macie Państwo dobre dzieci 🙂 Dziękuję, że jesteście!!! Praca na rzecz WOŚP była prawdziwą przyjemnością i ogromnym zaszczytem. „Do końca świata i jeden dzień dłużej”….

Hania Janowska