klasa 5a 2021/2022

wychowawca: Monika Szulerowicz

Zespół Redakcyjny: Helena Czajkowska, Amelia Węgrzyn, Jan Sikorski, Paweł Zawada

Zespół Artystyczny: Barbara Bernat, Olivia Klaszczyńska, Małgorzata Maliczak, Valeriia Meilakh, Amelia Paszkowiak, Patryk Stanek, Amelia Węgrzyn, Marcin Włodarczak

Zobacz obraz źródłowy
Jesteśmy w V klasie! Jesteśmy samodzielni! Działamy wspólnie!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Po udanych wakacjach wróciliśmy pełni sił do dalszej nauki. Przywitaliśmy się z koleżankami i kolegami oraz naszą wychowawczynią panią Moniką. Powitaliśmy nową koleżankę Darię oraz dwóch kolegów Filipa i Marcela. Życzymy im aby czuli się dobrze w naszym towarzystwie. Całej klasie życzymy sukcesów w nauce i aby rok szkolny był fajną przygodą. Miejmy nadzieję, że w szkolnych ławkach, a nie w domach przy komputerach.

Zespół Redakcyjny