klasa 8b 2022/2023

Witaj szkoło uczeń biegnący do szkoły - Gify i obrazki na ...
Witam w nowym roku szkolnym, bardzo ważnym dla Was.

POWODZENIA !!!

Marzena Adamczak

Bieg Motyli - zapraszamy do udziału! - Witamy w X LO !

08.10 na Malcie w Poznaniu odbył się V Bieg Motyli. Ja, Kasia K. oraz Kornelia N. wraz z kilkoma dziewczynami z innych klas pojechałyśmy tam z Panią Wietrzykowską jako wolontariusze. Dobrałyśmy się w pary i każda para dostała inne zadanie np. robienie motyli, sprzedawanie na stoisku. Po określonym czasie nasze zadania się zmieniały. Wszystkie pieniądze z tego biegu zostały przeznaczone na hospicjum Palium. Bardzo mi się podobało i jestem szczęśliwa, że mogłam pomóc.

Zapraszamy na Charytatywny Bieg Motyli w Poznaniu – POLSKIE STOWARZYSZENIE  BIEGÓW
Maria Mikołajewska

DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka | Akademia Smyka

30.09 z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole odbyły się wybory mistera. Naszą klasę reprezentowało dwóch kandydatów – Kasper i Wiktor. Podczas wyborów każdy kandydat musiał zaprezentować się w trzech kategoriach: prezencja, talent i wiedza ogólna. Po przeliczeniu wszystkich punktów ogłoszono ostateczny wynik. Nasz kolega Kasper zdobył tytuł wicemistera. Gratulujemy!
Kornelia Nowak
Jaśmina Kabacińska