Certyfikaty i odznaczenia

Laureat VI edycji Wielkopolskiej Szkoły Roku 2022

Jedynka Laureatem !!!

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza szkoła została laureatem VI edycji Wielkopolskiej Szkoły Roku 2022!. To wyjątkowe wyróżnienie znaleźć się wśród
5 najlepszych szkół w Wielkopolsce, jako jedyna szkoła podstawowa !

To sukces, na który składa się praca i ogromne zaangażowanie wielu osób: nauczycieli, pracowników obsługi i administracji, rodziców oraz uczniów. Serdecznie wszystkim dziękujemy. To my wszyscy, każdego dnia sprawiamy, że Jedynka jest wyjątkowa!

Społeczność Jedynki

https://gloswielkopolski.pl/uroczysta-gala-na-terenie-miedzynarodowych-targow-poznanskich-z-okazji-dnia-edukacji-narodowej/ar/c1-16981155

Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Swarzędzu została wyróżniona Certyfikatem Edukacyjnej Doskonałości i znalazła się w gronie 20 placówek, które otrzymały taki zaszczytny tytuł.

Certyfikat ten przyznany został w X edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”. Wyróżnienia otrzymują placówki oświatowe, które charakteryzują się najwyższą jakością edukacji, nowoczesnym modelem zarządzania oraz znaczącymi sukcesami w kształceniu dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Dla społeczności szkolnej SP1 to niewątpliwie powód do dumy a zarazem motywacja do dalszej pracy.Gratuluję wszystkim i dziękuję za zaangażowanie. Wyróżnienie certyfikatem zobowiązuje nas do dalszej pracy z pasją.

Elżbieta Nawrocka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Swarzędzu uzyskała wyjątkową odznakę Szkoły eTwinning. To wyróżnienie, które otrzymują szkoły z ponad przeciętnymi osiągnięciami w programie, będącymi przykładem propagowania innowacyjnych metod w nauczaniu.