klasa 5b 2021/2022

O PROFILU PŁYWACKIM ORAZ GIMNASTYCZNO – TANECZNYM

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021 -2022

WITAMY W KLASIE V

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny wspólnej przygody.

Wypoczęci po wspaniałych wakacjach, z plecakiem pięknych wspomnień, pełni nadziei

na lepsze jutro wkraczamy z nową energią w nowy rok szkolny 2021 -2022.

Zapraszamy Was do odwiedzania naszej kroniki klasowej, na ktorej to będziemy się dzielić z Wami naszymi działaniami.

Niech moc będzie z nami!!!

Wychowawca klasy: Joanna Kunkel

WYBORY DO SAMORZĄDU KLASOWEGO:

Podczas lekcji wychowawczej przeprowadziliśmy w klasie wraz z wychowawcą wybory do Samorządu Klasowego.

Po głosowaniu na chętnych kandydatów i przeliczeniu wszystkich głosów Pani Asia odczytała, kto z klasy wchdzi w skład Samorządu Klasowego.

Przewodnicząca klasy: Magdalena Taterka

Zastępca przewodniczącego klasy: Natalia Smakowska

Skarbnik: Antonina Reiman

Dziewczynom serdecznie gratulujemy!

Pani Asia poraz kolejny przydzieliła nam również wg naszych zainteresowań różne funkje, za które będziemy odpowiedzialni w klasie. Podzieliliśmy się na różne grupy:

Grupa Super Artyści (gazetka szkolna, wystrój klasy): Natalia Smakowska, Marta Kiszka, Zosia Sosnowska, Oliwia Knade.

Grupa Super Redakcja (sprawozdania, kronika klasowa): Zosia Lewanowska, Paulina Hoedt, Mateusz Wejman, , Olin Grzymkowski, Wojtek Jędrzejczak, Nikola Kotlarczyk, Adrian Łenc, Wiktor Mieszkowski, Antonina Reiman, Magdalena Taterka.

Grupa Super Porządkowa (porządek w klasie, bhp): Szymon Wolny, Antek Grześkowiak, Zuzia Dąbrowska, Magda Cugier, Julia Konieczna, Chojnicki Kacper, Krzysiu Fąferek, Stasiu Ksiażkiewicz, Laura Sarnikowska.

„Jede za wszystkich, wszyscy za jednego”

PRZYGOTOWANIA PRAKTYCZNE DO EGZAMINU NA KARTĘ ROWEROWĄ CZAS START!

Na lekcji wychowania fizycznego pod okiem Pani Asi przygotowujemy sie do egzaminu praktycznego na kartę rowerową.

Mamy już opanowane manewry takie jak slalom, zatrzymanie oraz ósemka i skręt w prawo.

Przed nami krzyżówka i skręt w lewo.

Dzielnie ćwiczymy…mamy nadzieję,że wszystkim z klasy egzamin pójdzie dobrze…tego sobie życzymy.