klasa 5b 2023/2024

Witajcie na stronie naszej klasy

o profilach:

gimnastyczno-tanecznym,

karate.

Wychowawca klasy: p. Anna Szymczak

Nauczyciel gimnastyki: p. Marlena Kruszczak

Drugi wychowawca i trener karate: p. Maciej Kowalczyk

Samorząd Klasowy:

• przewodniczący klasy: Janek L.,
  • zastępca: Maja J.,

**********************************************************************************************

Dzień Chłopaka

Dziewczyny z naszej klasy przygotowały niespodziankę dla chłopaków, był to stół ze smakołykami, które upiekłyśmy specjalnie na ten dzień. Oprócz tego każdy kolega otrzymał kubek z wesołym napisem oraz babeczkę.

Wszystkiego najlepszego dla Was!!

Narodowe Święto Niepodległości

Europejski Dzień Języków Obcych

W tym dniu nasza klasa prezentowała Włochy. Przygotowaliśmy stół, na którym znalazły się przedmioty związane z tym krajem. Nasze koleżanki Lena i Maja udzieliły wywiadu do telewizji swarzędzkiej 😉

Mikołajki

Mikołajki w tym roku były wyjątkowe, ponieważ przy ogromnym wsparciu naszych Rodziców przygotowaliśmy prezent dla Hospicjum Palium w Poznaniu. Przekazaliśmy ogromny worek wypełniony m.in. słodyczami, bakaliami, kawą, herbatą i innymi pysznościami dla podopiecznych. Dołączyliśmy również kartkę z życzeniami przyozdobionymi kolorowymi motylkami. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź, ponieważ po tygodniu otrzymaliśmy  życzenia i podziękowania od Hospicjum Palium. Jesteśmy dumni , że sprawiliśmy radość podopiecznym hospicjum.

Wigilia klasowa

Projekt LipDub 🙂

12.01.2024r. nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy szkoły nagrali teledysk promujący szkołę ! 🙂 Bawiliśmy się świetnie!!!

Zapraszamy do obejrzenia teledysku:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Spektakl baletowy ,,Brzydkie Kaczątko”

5.02.24r. udaliśmy się do Poznania na spektakl baletowy, który został przygotowany przez Niepubliczną Szkołę Sztuki i Tańca Fouette w Poznaniu. Widowisko było zachwycające, ponieważ muzyka, stroje, ale przede wszystkim taniec wywołały na nas niesamowite wrażenie!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++