Październik

W dniu 2 października na zajęciach z wychowawcą dziewczęta z klasy 4b zorganizowały Klasowy Dzień Chłopaka. Koleżanki obdarowały wszystkich chłopców specjalnie przygotowanymi, smacznymi babeczkami. Każda babeczka była udekorowana indywidualnie, zgodnie z zainteresowaniami kolegów.

Listopad

W wolnym czasie najczęściej czytam książki. W ciepłe dni tylko czasem czytam, bo wolę wtedy spędzać czas na dworze. Czasami to w ogóle nie mam czasu dla siebie, bo muszę się uczyć, iść na trening, odrobić zadanie domowe i to wszystko muszę zrobić w jeden dzień. Nie zawsze też jestem taki aktywny, gram także czasami na telefonie, komputerze lub oglądam telewizję. To też w wolnym czasie. Najlepiej mi wychodzi granie w piłkę nożną.

Arkadiusz

Interesuję się głównie tańcem i muzyką. Chodzę na zajęcia hip-hopowe, basen, chór, aerobik i angielski. Bardzo lubię tańczyć hip-hop, bo uczę się nowych ruchów i jeżdżę na zawody. Bardzo lubię też śpiewać, bo bardzo lubię muzykę. Uczę się angielskiego i chodziłam do szkoły ISH w Niemczech.

Alicja

Moje zainteresowania to roboty, malowanie, zapasy, ale najbardziej lubię czytać książki. Można powiedzieć, że je pochłaniam. Chciałbym kiedyś zostać pisarzem.

Jakub

Bardzo lubię tańczyć i uprawiać sport. Mam dodatkowe zajęcia z tańca, aerobiku i chodzę na siatkówkę. Bardzo lubię też rysować. W pierwszej klasie mój obraz wisiał nad drzwiami Pani Wicedyrektor. Bardzo jej się podobał.

Lena

Moim zainteresowaniem jest pole dance. Jest to taniec i akrobatyka na drążku pionowym. Co miesiąc jeżdżę na zawody. Kiedyś zajęłam pierwsze miejsce ze Swarzędza.

Kornelia

Wycieczka Mikołajkowa

Wigilia szkolna i klasowa

Dyskoteka klasowa

Warsztaty – Czy wiesz co jesz?