SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W roku szkolnym 2020/2021

świetlica czynna jest

w godzinach     6.30-16.30

Posiadamy certyfikat „Świetlica przyjazna uczniowi”
Katarzyna Nadulicz- koordynator
Monika Tynecka
Danuta Wróbel
  Anna Rosalska
  Ilona Pieczyńska

Święta tuż, tuż…

W naszej świetlicy, mimo ograniczonego funkcjonowania szkoły rozpoczęły się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Aby w szkole wprowadzić trochę świątecznego nastroju, wychowawcy świetlicy ozdobili szkolny korytarz, hol  i świetlicę. Teraz pozostaje już tylko czekać na prezenty!!

Październik pod parasolem!

Kiedy za oknem robi się ponuro, a na dworze pada deszcz- dzieci w świetlicy potrafią radzić sobie z jesienną szarugą, biorąc udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez p. Anię i p. Kasię „Parasol na każdą pogodę”. Dziękujemy wszystkim za przepiękne prace i za udział w konkursie. Mimo ograniczonego funkcjonowania szkoły konkurs został rozstrzygnięty, nagrody zostaną wręczone na najbliższej uroczystości szkolnej.
I miejsce Maia  kl. I b
II miejsce Stefania kl. III b
III miejsce Jagoda kl. III b oraz Weronika kl. I b
Wszystkim serdecznie gratulujemy !!

UWAGA ! UWAGA !

KONKURS  „EKO-ŚWIAT”   ROZSTRZYGNIĘTY

I miejsce Jacek kl. III c
II miejsce Estera   kl. II c
III miejsce Barbara kl. III a
WYRÓŻNIENIE
Stefania  kl. III b
Lena  kl. II b
Maja  kl. VI d
Inga  kl. I a
Olin  kl. IV b

UWAGA!!     KONKURS !!

Świetlicowy konkurs plastyczny „Eko – świat”.

Zapraszamy młodych twórców do udziału w konkursie, którego ideą jest stworzenie plakatu (forma dowolna). Prace dzieci wrażliwych na piękno świata i ekologię zbieramy do 09.10.2020r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 października, będący dniem drzewa. Liczymy na waszą wyobraźnię!
Więcej informacji w świetlicy szkolnej. ZAPRASZAMY.
Cele konkursu:
  • rozwijanie kreatywności i wyobraźni;
  • uświadomienie dzieciom w jaki sposób mogą dbać o środowisko;
  • rozwijanie umiejętności dostrzegania piękna przyrody, wyrażanie się w sposób twórczy;

J