Klasa IV B – grupa o profilu pływackim

Sukces na Finałach Powiatu Poznańskiego w Drużynowym Pływaniu dziewcząt i chłopców!

Nasi reprezentanci zajęli DRUGIE miejsca w sztafetach 6×25 metrów stylem dowolnym, zarówno dziewcząt jak i chłopców, awansując do FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH!

Szkołę nr 1 reprezentowało trzech podopiecznych Trenera Przemysława Kucy z kasy 4b – Patryk Bzdak, Krystian Droszcz oraz Wiktoria Łaczek.

Drużyna ciężko pracuje, aby jak najlepiej wypaść w rywalizacji z najlepszymi młodymi pływakami w Wielkopolsce.

Trzymajcie kciuki za Naszych zawodników!

W listopadzie zawodnicy Nasi sportowcy brali udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Pływaniu.

Szkołę reprezentowało 13 uczniów w tym 5 uczniów klasy 4b : Patryk Bzdak, Kryspian Urbaniak, Kacper Szubert, Wiktoria Łaczek oraz Wiktoria Gąsior.

Wszyscy świetnie się spisali i na swoich zmianach poprawiali rekordy życiowe! ??

Zajęliśmy 7 miejsce w kategorii chłopców i 14 w kategorii dziewcząt z 32 drużyn biorących udział w zawodach !
Brawo ! ??????