klasa 2c 2020/2021

Zaczynamy nowy rok szkolny 2020/2021
Wracamy do szkoły po wakacjach z energią i zapałem! Jesteśmy ciekawi odkrywania świata wokół nas, rozwijania naszych umiejętności, zainteresowań i poszerzania wiedzy.
                                                                                                    Uczniowie klasy 2 c

Wrzesień, 2020 rok

WYBIERAMY SAMORZĄD KLASOWY

W tym roku szkolnym ważną rolę przewodniczącego klasy będzie sprawował Szczepan. Jego pomocnikiem została wybrana Estera. Wybory były tajne. Każdy głosował na jednego kandydata.

30 WRZEŚNIA – DZIEŃ CHŁOPAKA

W ten szczególny dla chłopców dzień koleżanki z klasy przygotowały dla swoich kolegów laurki z życzeniami. Było dużo radości i pozytywnych słów.

Dzień, o którym zawsze pamiętamy !.

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

15 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W samorządzie jest już Szczepan, ponieważ pełni rolę przewodniczącego klasy. Spośród naszych kolegów i koleżanek wyłoniliśmy kandydatów, którzy przygotowali plakaty wyborcze i swój program. Do Samorządu została wybrana Martynka oraz Miłosz. Gratulujemy!!

1 LISTOPADA

Pamiętamy o naszych bliskich.

11 LISTOPADA NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Na zajęciach online omawialiśmy symbole narodowe, oglądaliśmy krótkie filmiki, uczyliśmy się hymnu państwowego.
Pamiętamy, aby szanować polskie symbole narodowe.

MIKOŁAJKI 🙂

Podczas zajęć online pisaliśmy listy do św. Mikołaja, w którym każdy zamieścił swoje małe i te trochę większe życzenia.

Chcieliśmy podzielić się naszą radością z okazji Mikołajek i opisaliśmy odwiedziny tego niezwykłego gościa w liście do kolegi lub koleżanki.
Z dumą czytaliśmy listy na poniedziałkowych zajęciach naszej pani.

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ ….

Moi Kochani

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Na ten niezwykły, pełen magii czas życzę Wam dużo zdrowia, radości, nadziei oraz wiary w ludzką dobroć.

Pamiętajcie, jak bardzo w coś wierzymy życzenia się spełniają, zaś dobro, które dajemy innym do nas powraca.

Przesyłam uściski i przytulam do serduszka.

Wasza pani Magda.