Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017
będzie pełen kolejnych wrażeń tanecznych…
nowe pomysły, świeże układy taneczne…nowa muzyka…
to wszystko czeka na Was…
Wszystkie roztańczone dzieciaki
zapraszam na zajęcia taneczne oraz aerobikowe.
We come back to school with big power after holiday !!!!

fitpower

Wszelkie informacje…dotyczące zajęć już wkrótce!!!!

Zajęcia Aerobikowe
odbywają się w każdy poniedziałek
 w godz. 16.00 – 16.45
Zajęcia Taneczne
odbywają się w każdy poniedziałek
 w godz. 17.40 – 19.00
danceSERDECZNIE ZAPRASZAM !!!
ZAKOŃCZENIE SEZONU 2016/2017

POKAZ TAŃCA PODCZAS VIII TYGODNIA PROFILAKTYKI W SWARZĘDZU

XVII TURNIEJ WIELKOPOLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  W AEROBIKU GRUPOWYM W PLESZEWIE

”Jedynka” wśród 6 najlepszych zespołów Wielkopolski w Aerobiku Grupowym

Dnia 5 maja w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie odbył się  XVII  Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym. Na zawodach stawiło się 17 zespołów w dwóch kategoriach – szkół podstawowych i gimnazjum. Naszą „Jedynkę” reprezentował zespół „Tańczące Jedynki”  prowadzony przez pania Joannę Kunkel w składzie: Gracjan Jakubowski, Karolina Mazurczak, Zosia Ochla z kl VI b, Ewelina Jaśkowiak, Amelia Wojtal, Klaudia Skrzypczak z kl. V d, Ewa Kręglewska z kl. Va oraz Jessica Bąkowska z k. V c.  Grupa „Jedynek” startowała z ósmej pozycji. Komisja sędziowska oceniała między innymi choreografię, dobór muzyki, element akrobatyczny, ćwiczenia w pozycjach górnych i dolnych oraz estetykę stroju. Po występach wszystkich zespołów,  nastąpiło ogłoszenie wyników. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła VI miejsce. Był to nasz ostatni udział w tym roku szkolnym w zawodach sportowych. Każde zawody były dla nas wyjątkowe i pełne nowych doświadczeń. Przed nami jeszcze kilka pokazów tanecznych oraz aerobikowych.
To był kolejny bardzo dobry rok „Tańczących Jedynek”

XVIII IGRZYSKA WIELKOPOLSKI MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W AEROBIKU GRUPOWYM

Dnia 5 kwietnia 2017 roku w poznańskiej Arenie odbył się Finał XVIII Igrzysk Wielkopolski Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym. Udział wzięło łącznie 60 najlepszych zespołów z całej Wielkopolski, odpowiednio po 20 drużyn ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Komisja sędziowska oceniała między innymi choreografię, dobór muzyki, element akrobatyczny, ćwiczenia w pozycjach górnych i dolnych oraz estetykę stroju.Startowaliśmy z 4 pozycji. Po wielogodzinnych zmaganiach nastąpiło ogłoszenie wyników. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła XI miejsce. Finał ten był również podsumowaniem naszej ciężkiej pracy, jaką włożyłyśmy w przygotowanie i doszlifowanie układu, który w tym roku był bardzo wyjątkowy. Spędzając wiele godzin na treningach, bardzo się ze sobą zżyliśmy, a właśnie to jest najważniejsze, abyśmy się dobrze rozumieli, bawili i wspierali. Jesteśmy bardzo  zadowoleni z naszego występu. Czekając na rezultat, spędziliśmy miło czas, robiąc sobie wspólne pamiątkowe zdjęcia. Zaprzyjaźniliśmy się również z innymi zespołami, które w tym dniu walczyły razem z nami.
Klasyfikacja końcowa:
XI m SP1 Swarzędz
XIX m SP Zalasewo
XX m SP 4 Swarzędz
Jako zespół Tańczące Jedynki, chcielibyśmy bardzo podziękować pani Asi Kunkel za przygotowanie nas do startu w zawodach  – aerobik grupowy na szczeblu gminnym, powiatowym, rejonowym oraz wojewódzkim.
Ruszamy na podbój Areny?

Już w środę 06 kwietnia 2017 r. widzimy się w Poznaniu -Arena
na XVIII Igrzyskach Wielkopolski w Aerobiku Grupowym.
Dołącz do nas…dobra zabawa gwarantowana!!!
Startujemy o godz. 10.00
FINAŁ STREFY JAROCIN XVIII IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W AEROBIKU GRUPOWYM

Mamy to…Wicemistrzostwo w Aerobiku Grupowym Szkół Podstawowych….brawo Jedynki…brawo Trenejro…udział w Finale XVIII Igrzyskach Wielkopolski w Aerobiku Grupowym jest nasz:-)

Dnia 29 marca 2017 r.  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie odbył się Finał Strefy Jarocin w Aerobiku Grupowym. Dziś wszystkie szkoły walczyły o wejście do Finału Wojewódzkiego w Aerobiku Grupowym, który odbędzie się w Poznaniu na Arenie.
Kolejne starty w zawodach przed nami…już jutro o godzinie 10.00 startujemy  w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym w  rejonie – Strefa Jarocin.
BĄDŹCIE Z NAMI;)
WALCZYMY O WEJŚCIE DO  CZOŁÓWKI IGRZYSK WIELKOPOLSKI!!!

„Miarą jakości zespołu jest nie wynik, a wsparcie jakiego udzielają sobie zawodnicy”

Wojciech Herra

MISTRZOSTWA POWIATU POZNAŃSKIE
W AEROBIKU GRUPOWYM

20 marca 2017 r. w hali OSiR w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Aerobiku Grupowym Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. W zawodach wystartowało 11 zespołów. Wszystkie zespoły uzyskały awans do strefy Jarocin, która odbędzie się 29 marca. Naszą szkołę reprezenowała grupa aerobikowa „Tańczące Jedynki” w składzie: Jakubowski Gracjan, Mazurczak Karolina, Ochla Zosia, Albin Marta z kl.VI b; Jaśkowiak Ewelina, Skrzypczak Klaudia, Wojtal Amelia z kl.V d; Kręglewska Ewa z kl. V a oraz Bąkowska Jessica z kl. V c.Opiekunem zespołu jest pani Joanna Kunkel.  Zespół zatańczył do utworu Bazar – KSHMR&Marnik. Startowaliśmy z drugiej pozycji tym samym wytańczyliśmy sobie II miejsce w kategorii szkół podstawowych.
Klasyfikacja końcowa:
Szkoły Ponadgimnazjalne:
1 Zespół Szkół w Swarzędzu
Szkoły Podstawowe:
1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie
2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Swarzędzu
3 Szkoła Podstawowa nr 4 w Swarzędzu
4 Szkoła Podstawowa w Zalasewie
Szkoły Gimnazjalne:
1 Gimnazjum nr 1 w Mosinie
2 Gimnazjum w Kostrzynie
3 Gimnazjum nr 2 w Swarzędzu
4 Gimnazjum w Robakowie
5 Gimnazjum w Zalasewie
6 Gimnazjum nr 1 w Luboniu
Nasze „Jedynkowe” sreberka;)

Dziękujemy za świetną zabawę i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tegorocznych Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Aerobiku Grupowym przygotowanym przez Gminę Mosina!
https://www.youtube.com/watch?v=P49x0LL3_us
oraz Relację Telewizji STK w Swarzędzu z Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Aerobiku Grupowym: http://telewizjastk.pl/6321,mistrzostwa-w-aerobiku-w-mosinie
Już jutro nasz wielki dzień…tym razem jedziemy podbijać Mosine;)
Liczymy na Wasze wsparcie…bądźcie sercem i duchem z nami!!!
Moc jest!!!!

 MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ
 W AEROBIKU GRUPOWYM
Dnia 21 lutego 2017 r. w hali widowiskowo – sportowej Unia Swarzędz odbyły się MMiG Swarzędz w Aerobiku Grupowym. Organizatorem tegorocznych mistrzostw było Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu. Do zawodów przystąpiły trzy zespoły szkół podstawowych: SP 1 Swarzędz i SP Zalasewo, SP 4 Swarzędz oraz dwa zespoły  z Gimnazjum nr 2 Swarzędz.
Naszą szkołę reprezentował zespół „Tańczące Jedynki” w składzie:  Jakubowski Gracjan, Mazurczak Karolina, Ochla Zosia, Albin Marta z kl.VI b; Jaśkowiak Ewelina, Skrzypczak Klaudia, Wojtal Amelia z kl.V d; Kręglewska Ewa z kl. V a oraz Bąkowska Jessica z kl. V c. Opiekunem zespołu jest pani Joanna Kunkel. Tańczyliśmy do utworu Bazar – KSHMR&Marnik. Przed rozpoczęciem zawodów nastąpiło przywitanie wszystkich uczestników oraz losowanie numerów startowych. Nasza szkoła wystartowała z trzeciej pozycji i tym samym wytańczyła sobie            1 miejsce w kategorii szkół podstawowych oraz dalszy udział w zawodach sportowych na etapie powiatowym. Już 20 marca 2017 r. jedziemy  bawić się, powalczyć o kolejne wysokie miejsce do Mosiny.
Dziękujemy Pani wicedyrektor Magdalenie Bajer za wsparcie i doping oraz wszystkim rodzicom, którzy wspierają nasz zespół;)

Ten pucha jest nasz;)

I nadszedł dla nas bardzo ważny dzień…Po 2 tyg. przygotowaniu do zawodów w Aerobiku Grupowym – jutro parkiet jest nasz!!!!
 Prosimy o trzymanie bardzo mocno kciukasów.

 

Startujemy o godz. 9.30…Miejsce:Unia Swarzędz, ul.Św. Marcina 1.
NIE MOŻE TAM CIEBIE ZABRAKNĄĆ;)
ZAPRASZAMY!!!!
#TańcząceJedynki&trenejroJK#SP1#
ROZTAŃCZONE FERIE ZIMOWE
GRUPA AEROBIKOWA NA STARCIE;)
instasquare_201722141226230W pierwszym tygodniu ferii zimowych nie zabrakło treningów aerobikowych pod okiem naszej trenerki pani Asi Kunkel. Spotkaliśmy się kilka razy w tygodniu i dzielnie ćwiczyliśmy figury i układy aerobikowe podczas trzy godzinnego treningu. Było ciężko..ale i bardzo wesoło. Cała grupa aerobikowa w składzie Karolina, Marta, Gracjan, Zosia, Ewelina, Klaudia, Jessica oraz Ewa dzielnie przygotowywała się do zawodów sportowych w aerobiku grupowym, które odbędą się już wkrótce. W czasie zajęć pani pracaowała z nami nad choerografią do wybranego wcześniej utworu oraz zajęła się projekcją naszych nowych strojów sportowych, które zostaną zakupione dzięki naszej współpracy z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Swarzędzu.
Drodzy Rodzice, 
Po raz kolejny dziękujemy Wam za wsparcie …(dofinansowanie na zakup strojów sportowych), to dzięki Wam podczas kolejnych zawodów aerobikowych możemy czuć się pewnie na scenie i dzielnie reprezentować naszą kochaną „Jedynkę”. 
Dziękujemy,że jesteście z nami….zespół „Tańczące Jedynki” wraz z opiekunem Joanna Kunkel
X CHARYTATYWNY BAL „JEDYNKI”
„MUSIC AWARDS”

zajęęcia taneczne zdjęcia

W tym roku w naszej szkole odbył się  X  Charytatywny Bal „Jedynki”, który był zorganizowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 . Hasłem tegorocznej imprezy było ” Jedynka Music Awards”. Wszyscy goście wystąpili w specjalnie przygotowanych dla siebie strojach.  Po oficjalnym powitaniu przez panią Dyrektor ,wyczekiwanym momentem przez uczestników balu był występ ” Tańczących Jedynek” przygotowany przez panią Joasie Kunkel. Pokaz nasz składał się z kilku układów, w których podzieleni zostaliśmy na grupy. Tańczyliśmy do wybranych utworów muzycznych, które były połączeniem różnych klimatów muzycznych od lat 80-tych do dnia dzisiejszego. Choreografia ta była specjalnie stworzona do tej właśnie muzyki  i strojów. Podczas tego pokazu nasza trenerka także miała swoje „5” min i wraz z dziewczynkami zaprezentowała się w mixe do utworu Madonny „La Isla Bonita”;)  Widzowie nasi bawili się świetnie, za to my na koniec dostaliśmy gorące oklaski.

Bardzo dziękujemy pani Joasi za poświęcenie czasu na treningach z nami i pomysły , które stworzyły potem niezapomnianą atmosferę podczas występu.

IMG-20170115-WA0000

Ewelina Jaśkowiak kl.V d

Klaudia Skrzypczak kl. V d

WESOŁYCH ŚWIĄT 
ŻYCZY ZESPÓŁ „TAŃCZĄCE JEDYNKI”

instasquare_20161219192751613

ŚWIĄTECZNE DANCE SHOW
_DSC9877

Dnia 21.12 2016 r. odbyła się uroczystość wigilijna dla nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły. Z tej okazji „Tańczące Jedynki” pod opieką Pani Asi Kunkel przygotowały pokaz taneczny w postaci mixu świątecznego. Występ odbywał się w EuroHotelu w Swarzędzu.Byłam na takim występie po raz pierwszy i  bardzo się stresowałam…ale mam nadzieję,że nie dałam po sobie poznać. Stroje były zróżnicowane. Wśród tancerzy znalazły się różne postacie,np. bałwan,renifery,Mikołaj oraz Pani Mikołajowa, ja miałam strój choinki.Przed Nami zaprezentowane zostały jasełka, przygotowane przez młodsze klasy. Tańczyliśmy do świątecznego miksu. Każda grupa miała swoją piosenkę oraz swój układ. Układy były ciekawe i bardzo efektowne. Musieliśmy zapamiętać, która grupa wychodzi następna. Goście patrzyli na nas z uwagą i podziwem. Klimat był bardzo świąteczny,ciepły,radosny z małą domieszką stresu. Po występie poszliśmy się przebrać. Dostaliśmy małe co nieco. Pani Asia w nagrodę za występ i zaangażowanie obdarowały nas ocenami celującymi. Bardzo się ciesze,że mogłam tam wystąpić oraz mam nadzieje, że nie był to pierwszy i ostatni mój występ,  ponieważ praca z panią Kunkel oraz innymi uczniami jak i sam występ sprawił mi dużą przyjemność. Jak już wcześniej wspomniałam,atmosfera była cudowna!

Malwina Urbańska kl.V e

MIKOŁAJKOWE PARTY
PODCZAS ZAJĘĆ TANECZNYCH

collage-1480962945514

W czasie dzisiejszych zajęć tanecznych…tworzyliśmy układy do muzyki świątecznej. Pani przygotowała dla nas stroje oraz dobrą muzykę. W przerwie między tańcami robiliśmy pamiątkowe foty. Zajęcia były ciekawe i przebiegły w miłej i wesołej…takiej mikołajkowej atmosferze;)