Jedynka pomaga Ani

Społeczność naszej szkoły kolejny raz pokazała, że potrafi pomagać dzieciom. Tym razem postanowiliśmy zebrać fundusze na operacje małej Ani, aby uratować jej wzrok. Dziewczynka mieszka w Szczecinie i dzielnie walczy z chorobą. Akcję charytatywną przygotowały klasy 1b, 1c, 3a i 3b. W czasie zebrań z rodzicami oferowaliśmy ręcznie wykonane prace , piękne rysunki, słodkości upieczone przez mamy i babcie. Cennik był jeden: mierzony odruchem serca. Okazał się bardzo skuteczny. Zebraliśmy 2.000 zł! Ania jest podopieczną fundacji „Zdążyć z pomocą”. Wdzięczność rodziców była wielka. Cieszymy się razem z nimi, że mogliśmy pomóc.

Pamiętamy, że dobro zawsze powraca.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu naszego przedsięwzięcia. Szczególnie dzieciom i rodzicom z wymienionych klas oraz nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie akcji i kiermaszu ozdób choinkowych.

Beata Patryas