klasa 7b 2021/2022

Klasa 7b | Szkoła Podstawowa nr 1 w Swarzędzu

Witajcie w nowym roku szkolnym. Znowu zmiany – nowy wychowawca. Życzę Wam dużo sukcesów i zdrowia.

Marzanna Adamczak

Wrzesień – wybory do samorządu klasowego

Na godzinie wychowawczej odbyły się wyboru samorządu klasowego, w wyniku głosowania przewodniczącym został Oliwier Lesiuk, zastępcy to Daria Molenda. Gratulujemy!

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE | Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im.  Żołnierzy I DP im. Tadeusza Kościuszki

30 września – Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka | Katolicka Szkoła Podstawowa im. świętego Stanisława  KostkiKatolicka Szkoła Podstawowa im. świętego Stanisława Kostki

11 Listopada – Święto Niepodległości

Święto Niepodległości witamy - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

Polska odzyskała niepodległość w 1918r. po 123 latach pod zaborami. Dzisiaj świętujemy już 103 rocznicę tego święta. Co roku właśnie w ten dzień wszyscy Polacy wywieszają biało-czerwone flagi. Z okazji dnia niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs historyczny, który polegał na chodzeniu po budynku i rozwiązywaniu zagadek.

Marianna Puwałowska

11 listopada minęły 103 lata od odzyskania niepodległości przez Polskę. W naszej szkole dnia 10 listopada odbył się konkurs historyczny z okazji tego święta. Polegał on na szukaniu pytań związanych z historią Polski i odpowiadaniu na nie w postaci krótkiej odpowiedzi na krzyżówce. Rozwiązaniem krzyżówki było hasło „Kocham swój kraj”.

Ignacy Puwałowski

W 1918 roku Polska odzyskała niepodległość. Była aż 123 lata pod zaborami. W ten dzień wszyscy patrioci wywieszają biało-czerwone flagi. Mamy już 103 rocznice tej uroczystości, w naszej szkole został zorganizowany konkurs polegający na chodzeniu po szkole i rozwiązywaniu krzyżówki jej hasło to było “Kocham swój kraj”. 
 

Julia Grądziel