Laboratoria Przyszłości informacja o zakupionym sprzęcie

W ramach programu Laboratoria Przyszłości zakupiono sprzęt:

 1. Drukarka 3D Banach School z pakietem dydaktycznym
 2. Mikrokontroler El-Go edu2BOX Arduino
 3. Zestaw Aparat NIKON Z50 z gimbalem i oświetleniem do realizacji nagrań
 4. Filament Banach
 5. Lutownica/stacja lutownicza z gorącym powietrzem
 6. Kamera Sony
 7. Zestaw narzędzi STOLARZ (akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z akcesoriami, bezprzewodowy pistolet do klejenia na gorąco z akcesoriami, bity do wkrętarki akumulatorowej, kątomierz, kątownik stolarski, młotek drewniany, młotek gumowy, młotek ślusarski, nóż do cięcia, obcęgi, piła do drewna, skrzynka uciosowa, strug do drewna, taker, taśma miernicza, zestaw tarników do drewna, zestaw wkrętaków, dłuta stolarskie, klej stolarski, ołówki stolarskie, papier ścierny, pędzel, lakier do drewna, wkręty do drewna, wkłady klejowe do pistoletu, zszywki do takera, wiertła do drewna)
 8. Stół warsztatowy szkolny z nakładką
 9. Taboret szkolny
 10. Zestaw narzędzi ELEKTRYK (lutownica/stacja lutownicza z gorącym powietrzem, miernik uniwersalny (multimetr), oscyloskop, pirometr, ściągacz do izolacji, szczypce precyzyjne, półokrągłe, tester tranzytów, zaciskarka do kabli, zasilacz warsztatowy, zestaw wkrętaków, drut lutowniczy, lupa stolikowa, odsysacz cyny, pasta lutownicza, pęseta, rurki termokurczliwe)
 11. Zestaw narzędzi ŚLUSARZ (akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z akcesoriami, cyrkiel ślusarski traserski na ołówek, kątownik, komplet pilników iglaków, młotek ślusarski, nożyce do blachy, piła ramowa do drewna i metalu Junior Stanley, brzeszczoty do piły Junior Stanley, punktarki do metalu, rysik traserski prosty, suwmiarka, szczotka druciana, szczypce obcinaczki, szczypce precyzyjne, półokrągłe, szczypce uniwersalne (kombinerki), taśma miernicza, zestaw pilników ślusarskich, zestaw wkrętaków, śrubki, nakrętki, podkładki – zestaw, zestaw 13 wierteł do metalu)
 12. Szafa na narzędzia z pojemnikami, metalowa
 13. Imadło ślusarskie z kowadłem
 14. Wypalarka do drewna z akcesoriami
 15. Długopis Banach 3D zestaw
 16. Maszyna do szycia
 17. Żelazko
 18. Deska do prasowania
 19. Apteczka z wyposażeniem, metalowa
 20. Fartuchy dla uczniów do pracowni szkolnej 
 21. Okulary ochronne dla uczniów do pracowni szkolnej
 22. Zmiotka z szufelką