Klasa 7b 2023/2024

Witajcie w nowym roku szkolnym 2023/2024

Warsztaty kulinarne

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Andrzejki

Wycieczka do Łodzi

Wigilia

W grudniu obchodziliśmy Boże Narodzenie w szkole. Wymienialiśmy się prezentami z osobami,które wylosowaliśmy miesiąc wcześniej. Przynieśliśmy różne przepyszne słodkości i rozmawialiśmy ze sobą. Bawiliśmy się wyśmienicie i uważam to za super spędzony czas.

  Magdalena

Nagrywamy LIPDUP

W tym roku Szkoła Podstawowa nr 1 ze Swarzędza obchodzi 190-lecie!!!! To niezwykła lekcja historii, ogromne przeżycie, ale przede wszystkim powód do dumy♥️ Z tej okazji społeczność naszej kochanej Jedynki postanowiła uczcić to wydarzenie nagrywając teledysk szkolny, czyli LIPDUB 🎬🎦 Mamy nadzieję, że obejrzenie tego filmu sprawi każdemu tyle samo radości, ile nam podczas nagrywania 😊 Życzymy dobrej zabawy!

Dzień patrona oraz 190-lecie naszej szkoły

06.03.2024r. odbył się dzień patrona szkoły oraz 190-lecie naszej szkoły. Na początku zostaliśmy bardzo miło przywitani przez panią dyrektor Elżbietę Nawrocką. Nasza szkoła z okazji tego wydarzenia otrzymała odpowiedni budżet na stroje sportowe. Dostaliśmy również nowe piłki do koszykówki i do siatkówki. Po części początkowej przeszliśmy do części artystycznej. Na początku wystąpiły tancerki z klasy 7b ze swoim układem gimnastycznym przygotowanym przez panią Marlenę Kruszczak, po tym występie rozdane zostały zasłużone nagrody za konkursy przeprowadzone w naszej szkole ale nie tylko. Następnie wystąpiły tancerki z klasy 5b z układem przygotowanym przez panią Marlenę Kruszczak. Rozdane były również nagrody za udział w zawodach sportowych w których uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły. Po rozdaniu nagród wystąpiły tancerki z klasy 6b z układem przygotowanym przez panią Marlenę Kruszczak. Jedną z już ostatnich atrakcji tego dnia był kabaret szkolny przygotowany przez panią Judytę Kowalską. Na końcu została część muzyczna. Wystąpiła klasa przygotowawcza z piosenką w ich rodzinnym języku oraz uczennica klasy 7b Zofia Lewanowska. Nasza szkoła ma naprawdę długą historię jednak ciągle tworzy nową a my możemy możemy w tym pomóc.

Zosia

Temat: Święto patrona szkoły Nasza szkoła obchodziła Wielkie święto 6 marca był to dzień patrona szkoły połączony z 190-leciem szkoły. Była duża uroczystość prowadzącymi byli dwójka uczniów z klasy 7. Dziewczyny z naszej klasy zaprezentowały się pięknym pokazem tanecznym. Również uczennica z naszej klasy zaśpiewała piosenkę. Uczniowie z 8 klasy przedstawili się przedstawieniem – typy ludzi w szkole. Oczywiście były nagrody za osiągnięcia sportowe oraz konkursy Podsumowując uroczystość była bardzo elegancka i mi się podobała

Paulina