Wychowawca : Magdalena Cyran

Przewodniczący : M. Fibich
Zastępca: N. Nowak
Skarbnik: V. Zelissen

We wtorek (22.10.2019r. ) nasza wychowawczyni zorganizowała klasową grę w ringo. Na to spotkanie przyszło dużo osób. Część osób przyszła ze swoimi rodzicami, a niektórzy ze swoim rodzeństwem.  Bardzo dobrze się bawiliśmy, zarówno dzieci jak i rodzice. Te zajęcia poprowadziła mama Olka. Graliśmy w snajpera, zbijaka, dyrygenta i ringo. Gdy zabawa dobiegła końca nikt nie chciał iść do domu. Nasz skarbnik przyniósł mały poczęstunek. Te 2 godziny minęły jak 5 minut.
A.Kujawa

22 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe połączone z jasełkami szkolnymi. Nasza klasa przyszła na pierwszą zmianę o godz. 8:30, opiekunem spotkania była nasza wychowawczyni pani Magdalena Cyran.

Spotkanie odbyło się w sali 202, w której stoły i krzesła przygotowali dla nas: Mateusz, Maks, Bartek. Oliwia, Michalina i Nicola położyły na stołach talerzyki, słodycze i napoje.

Gdy wszyscy przyszli to rozpoczęliśmy grę w odgadywanie osób po ich opisie. Zabawa trwała ok. 10 min. Następnie zamówiliśmy jedzenie, które niestety po długim oczekiwaniu nie dotarło.

Nadeszła chwila otwarcia prezentów. Każdy był zadowolony, a najbardziej chłopacy. Jasełka rozpoczęły się o 10:00 i były bardzo ciekawe.

Victoria Z.

Skoda Auto Lab

Byliśmy na wycieczce w Skoda Auto Lab i było super! Niestety nie mogłem skorzystać z opcji dachowania z powodu mojej wagi. Było ciekawie i zabawnie. Polecam.

Mateusz F.