Owoce i warzywa w szkole rok szkolny 2020/2021

Chrup owoce i warzywa- to na zdrowie świetnie wpływa!

Zachęcamy wszystkich, małych i dużych do realizacji hasła w codziennej diecie. Wiemy, że witaminy zawarte w owocach i warzywach są niezwykle ważne. I wcale nie trzeba łykać tabletek! Wystarczą soki, sałatki i surówki. Zapraszamy do obejrzenia wystawy naszych prac. Klasy pierwsze promowały zdrowe jedzenie w postaci kolorowych rysunków pysznych owoców, ale także warzyw. Drugoklasiści podzielili się „Ciekawymi portretami” złożonymi z różnych gatunków jabłek, winogron, gruszek i innych specjałów. Klasy trzecie zaprezentowały pomysł na zdrowe sałatki owocowo- warzywne. Doceniamy szczególnie pracę najmłodszych z klasy „0”. Wykonali wspaniały zdrowy pociąg! Pełen smacznych witamin.

Pamiętajmy, aby codziennie zapakować do szkoły porcję warzyw lub owoców.

Na zdrowie!

Organizatorzy: M. Malicka, M. Kolasińska, B. Patryas