Zagłosuj na naszą szkołę – raz dziennie!

Szkoła Małego Inżyniera

Bierzemy udział w projekcie „Szkoła Małego Inżyniera”.

Prosimy Wszystkich o głosy raz dziennie, wystarczy zagłosować na stronie,

http://szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-nr-1-w-swarzedzu

Każda głos jest ważny! Można zachęcić wszystkich znajomych na Facebooku, wystarczy udostępnić stronę do głosowania z naszą szkołą.

Głosujemy do 20 grudnia. Musimy być wytrwali.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

 

W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.