Uczniowie Jedynki w poszukiwaniu skarbów Poznania

Z radością informujemy o sukcesie naszych Uczniów w powiatowym konkursie „Poszukiwacze skarbów Poznania – wirtualna gra terenowa”. Spośród 16 finalistów aż 8 to uczniowie naszej szkoły! Musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami, między innymi: budowali wieże, pisali listy do św. Nepomucena, wcielali się w Bamberkę, robili królewskie selfie. Wykazali się niezwykłą pomysłowością i zainteresowaniem tematem.

W kategorii klas I-III nagrodzona została Antonina Begier, która zajęła 2 miejsce.

W kategorii klas IV-V wyróżnienie otrzymali: Aleksandra Zielazna, Zuzanna Rutkowska, Olin Grzymkowski oraz Daniil Chernetskyi.

Natomiast w kategorii klas VI-VIII 3 miejsce zajęła Oliwia Bandosz, a wyróżnienie otrzymała Roksana Rafalska oraz Zuzanna Delmanowska.

Wszystkim bardzo gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z pracami finalistów oraz zdjęć.

Monika Szulerowicz