SEMINARIUM SZKOLENIOWO – KONTAKTOWE eTWINNING

W dniach 15-16 marca 2019r. w Poznaniu odbyło się seminarium szkoleniowo – kontaktowe „ Jakość i ewaluacja w projektach eTwinning”. Wzięło w nim udział 52 eTwinnerów z całej Polski. Byłyśmy wśród nich i czułyśmy się absolutnie wyjątkowo. Program szkolenia obejmował sesje warsztatowe (sesje z laptopami) oraz sesje plenarne. Bloki zajęć dotyczyły jakości i ewaluacji w projektach eTwinning, narzędzi etwinning, rozwoju i doskonalenia zawodowego oraz tworzenia projektów. Uczestnicy poznali wiele ciekawych aplikacji do wykorzystania w pracy
z uczniami, nawiązali nowe kontakty, wymienili się doświadczeniami oraz zarejestrowali wspólnie utworzone projekty. Wszystko odbyło się w miłej i niezwykle życzliwej atmosferze. Warsztaty oraz sesje plenarne prowadzili członkowie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji Krajowego Biura eTwinning.

Czas spędzony podczas seminarium był niezwykle efektywny, poszerzył naszą wiedzę
i umiejętności w zakresie projektów oraz narzędzi eTwinning.

Hanna Janowska

Hanna Stasińska-Filary