KONKURS PIOSENKI „ZOSTAŃ GWIAZDĄ 2019”

Zapraszam utalentowanych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w przesłuchaniach do konkursu „ZOSTAŃ GWIAZDĄ 2019 „
Przesłuchania odbywać się będą w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria- klasy 4-6,

II kategoria – klasy 7-8


Konkurs odbywa się w IV etapach . Pierwszy, drugi i trzeci etap konkursu odbędzie się w naszej szkole i kończy się KONCERTEM GWIAZD wytypowanych do finału.Sam finał odbędzie się w Swarzędzkiej sali koncertowej w Zalasewie, termin i godzina podane będą nieco później.
Przewidziane są nagrody, wyróżnienia i I miejsce. Jury finału zostanie wybrane przez kierownictwo Ośrodka kultury w Swarzędzu.
Chętnych proszę o zgłaszanie swoich propozycji już od poniedziałku 11 lutego 2019r., warunkiem jest dobra jakość podkładu muzycznego. W razie potrzeby służę pomocą i radą. Nabór zamykam pod koniec lutego, przesłuchania w marcu. Liczba miejsc ograniczona!!!
Życzę powodzenia i niech moc będzie z Wami!

Halina
Modrzyńska
pani Nutka