Wystawa z okazji 190-lecia Szkoły

Jednym z elementów obchodów 190-lecia naszej Szkoły była wystawa zorganizowana w Swarzędzkim Centrum Historii i Sztuki. Jej uroczyste otwarcie nastąpiło 4 marca 2024 roku. Zaproszeni goście na przygotowanych planszach mieli okazję zobaczyć zdjęcia pochodzące z naszego szkolnego Muzeum, przedstawiające zarówno początki funkcjonowania Szkoły jaki i czasy współczesne. Na wystawie umieszczono również sztandar Szkoły z 1934 roku, kroniki Szkoły i kroniki klasowe, puchary uzyskane przez uczniów za osiągnięcia sportowe oraz zdobyte przez szkołę wyróżnienia m.in. pamiątkowy medal „Zasłużony dla Miasta i Gminy Swarzędz”. Otwarciu wystawy towarzyszyły filmy promujące szkołę oraz występy naszych uczniów prowadzonych przez nauczycielkę muzyki Halinę Modrzyńską.