Wyjątkowy nauczyciel w naszej szkole!

W naszej szkole mamy wspaniałego trenera pływania oraz wybitnego sportowca, który w tym roku osiągnął wiele międzynarodowych sukcesów. Jest nim oczywiście pan Przemysław Kuca. W czerwcu odbyły się Mistrzostwa Polski (02-04.06), na których nasz trener zdobył 3 złote medale za:

*200m stylem motylkowym

*100m stylem motylkowym

*100m stylem dowolnym.

Kolejnym sukcesem pana Przemka był udział w Mistrzostwach Świata w Fukuoka w Japonii (02-11.08), na których zajął 6. miejsce na 100m stylem dowolnym, zdobył brązowy medal na 100m stylem motylkowym oraz złoty medal na 200m stylem motylkowym!

W dniach 19-25.11 pan Przemek był na Maderze, ale nie po to aby odpocząć, lecz zdobyć
2 złote (100m stylem dowolnym i 200m stylem motylkowym) oraz 1 srebrny medal (100m stylem motylkowym) na Mistrzostwach Europy!

Pan Przemek swoją pasję przekazuje naszym uczniom, którzy również osiągają sukcesy i uczą się sportowej rywalizacji.

W finale powiatu poznańskiego w pływaniu drużynowym uczniowie kl. VI b z naszej szkoły zajęli I miejsce w sztafecie 6 x 25 m stylem dowolnym dzieci i tym samym awansowali do wojewódzkich finałów.

Zawodnikom i trenerowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na przyszły rok!