SPEŁNIAMY MARZENIE MARCINA

Znów się udało! Po raz czwarty spełniliśmy marzenie dziecka, które jest podopiecznym fundacji „Mam marzenie”. Tym razem to 7- letni Marcin. Marzył o srebrnym mini- samochodzie na akumulator. Pierwszy raz pojeździł nim w centrum handlowym. Taki beztroski czas nie zdarza się często, ponieważ często przebywa w szpitalu. Cieszymy się, że mogliśmy zostać św. Mikołajem i zrealizować pragnienie chłopca. Zorganizowaliśmy kiermasz, na którym znalazły się nie tylko pyszne słodkości, ale także anioły, rysunki, serca, zwierzaki ręcznie wydziergane, ozdoby świąteczne techniką decoupage i inne przedmioty. Udało nam się zebrać 1800 zł.

A wszystko to dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców klas 2a, 3b, 3c, 3e, 3g, 5d i 6d Serdeczne podziękowanie  kierujemy do uczniów, którzy wzięli udział w sprzedaży naszych kiermaszowych skarbów. Oto oni: Roksana Fijałkowska, Zuzia Klamerek, Natalia Wojsław, Marysia Mikołajewska, Kasia Kraśniewska, Patrycja Walkowiak, Nadia Zawada, Majka Nawrocka, Julka Kuźmenko, Oliwia Januszewska, Ewelina Jaśkowiak, Nicole Mach, Maja Radzikowska, Klaudia Skrzypczak, Radek Westerski, Amelka Wojtal.

Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi i wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wsparli naszą akcję i przyczynili się do zrealizowania marzenia.

Pamiętajmy, że dobro wraca do właściciela!

Beata Patryas- koordynator