Koncert muzyczny pt. „Od Iranu do Azerbejdżanu”

Po długiej przerwie, w dniu 30 października, mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole muzyków z poznańskiego biura koncertowego Pro Symfonika z koncertem muzycznym pt. „Od Iranu do Azerbejdżanu”. Program koncertu był bardzo bogaty i kolorowy, a dźwięki muzyki przenieśli słuchaczy w inny wymiar oraz bajeczną kulturę Dalekiego Wschodu. Uczestnicy koncertu mogli obejrzeć tańce i poznać na żywo nietypowe instrumenty muzyczne z różnych krajów. Koncert był dedykowany dla młodzieży oraz dla milusińskich naszej szkoły.Pierwsze spotkanie zakończyło się radosnym, wspólnym tańcem i gorącymi brawami!!!
Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz będziemy mogli uczestniczyć i słyszeć zaczarowane dźwięki muzyki. Ogromne podziękowania za wsparcie należą się Radzie Rodziców. Dziękujemy!