„JEDYNKA” PODCZAS FINAŁU IX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU IM.EUGENIUSZA PIASECKIEGO W POZNANIU PT:” LEKCJA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO REALIZUJĄCA PODSTAWĘ PROGRAMOWĄ Z WYKORZYSTANIEM ATRAKCYJNYCH FORM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ”

„JEDYNKA” PODCZAS FINAŁU IX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU IM.EUGENIUSZA PIASECKIEGO W POZNANIU PT:” LEKCJA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO REALIZUJĄCA PODSTAWĘ PROGRAMOWĄ Z WYKORZYSTANIEM ATRAKCYJNYCH FORM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ”

Dnia 17 maja 2018 r. wraz z naszą trenerką Panią Joanną Kunkel na zaproszenie Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej, pojechałyśmy na Finał IX Edycji Ogólnopolskiego konkursu im.Eugeniusz Piaseckiego dotyczący wykorzystywania atrakcyjnych form aktywności fizycznej na lekcji wychowania fizycznego. Podczas finału nasz zespół „Tańczące Jedynki” wystąpił w pokazie aerobiku grupowego uświetniając ty całą uroczystość. Podczas finału nagrodzono studentów Akademii Wychowania Fizycznego oraz nauczycieli współpracujących z uczelnią,  w tym naszą trenerkę. Cała uroczystość przebiegła w miłej i ciekawej atmosferze. Na pamiątkę pobytu na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu cała drużyna otrzymała gadżety z logo AWF. Na zakończenie imprezy zostałyśmy zaproszone na mały poczęstunek.

Joanna Kunkel