Klasa 5d

WITAJCIE W NASZEJ BAJCE  !!!!!

—————————————————————————-

ANDRZEJKI – 30 listopada 2018 rok

Tego dnia o godzinie 17.00 wystartowały nasze Andrzejki klasowe, pełne śmiechu, zabawy, dobrych smakołyków i oczywiście wróżb. Zabawa była bardzo wesoła, taneczna  i głośnia. Wszyscy wspaniale się bawili, humory i pomysły dopisywały. Fajne było to, że był to nasz wspólny pomysł i w miarę naszych możliwości udało nam się zorganizować imprezę klasową. Mając nadzieję, że Święty Andrzej nam ukaże, co nam los przyniesie w darze….. Dużą niespodziankę sprawił nam nasz dawno nie widziany kolega Miłosz, który dołączył w ten dzień do nas (pozdrawiamy i zawsze w szkole na  Ciebie czekamy).

Miło było się spotkać i razem spędzić tak udane popołudnie. Teraz cała szkoła wie, jak się bawi 5 D 😉

Bardzo Dziękujemy naszej Pani oraz rodzicom za pomoc.

Wojtek.