FINAŁ XXI WIELKOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W AEROBIKU GRUPOWYM

„JEDYNKA” W FINALE XXI WIELKOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W AEROBIKU GRUPOWYM

Zakończyło się podsumowanie Finału XXI Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym.
W tym roku  szkolnym panujący w kraju i na świecie COVID – 19 przerwał nam dalsze starty w zawodach sportowych w Aerobiku Grupowym i  tym samym popsuł  nam nasze plany i cele jakie sobie założyłyśmy.
Na szczęście nasza ciężka praca nie poszła na marne..i udało nam się wystartować
w Turnieju Klasyfikacyjnym XXI Igrzysk Wielkopolski Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym, który odbył się w Gnieźnie.
Po przeliczeniu wszystkich punktów w startach podczas zawodów przez SZS Wielkopolska
nasza szkolna drużyna „Tańczących Jedynek” usytuowała się       w Finale  XXI Igrzysk Wielkopolski Młodzieży Szkolnej w Aerobiku grupowym na X miejscu.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice:
Alicja Ochla kl. V b, Długosz Weronika, Drozda Anna, Kuźmenko Julia, Nawrocka Maja kl. a, VII Brońska Beata, Dowgird Marta, Zuzanna Delmanowska, Aleksandra Kiszka, Kinga Szumska kl. VII b oraz Bąkowska Jessica kl. VIII a.

Dziewczynom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Dziękuję za ciężką pracę na każdym treningu oraz serce włożone w pasję.
Joanna Kunkel