Życzenia świąteczne

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oraz nadchodzącym Nowym Rokiem, Samorząd Uczniowski pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia, które kierujemy do wszystkich osób związanych z naszą szkołą, a w szczególności do: dyrekcji, nauczycieli, uczniów i ich rodziców, a także wszystkich pracowników naszej szkoły.

Chcielibyśmy życzyć dużo zdrowia, które w życiu jest najważniejsze. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój oraz radość. Rodzinne ciepło świąt niechaj wypełni Wasze domy oraz zagości w nich mądrość, zgoda, uśmiech i dostatek.

A na Nowy Rok mnóstwo samych wspaniałości, a przede wszystkim morze miłości.

Życzymy tego, abyście spełnili swe wszystkie postanowienia noworoczne, które pomogą uczynić Nowy Rok jeszcze lepszym.

Realizujcie swoje cele i marzenia, a Nowy Rok przywitajcie z pełnym optymizmem, wiarą oraz szczęściem.

Opiekunowie i członkowie Samorządu Uczniowskiego