ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY

Drodzy Uczniowie!

W rozpoczynającym się roku szkolnym 2018/2019 życzę Wam samych sukcesów, abyście codziennie przychodzili do szkoły pełni zapału do pracy. Niech nauka będzie dla Was prawdziwą przyjemnością. Niech szkoła będzie dla Was miejscem bezpiecznym, przyjaznym i fascynującym.
Życzę Wam abyście potrafili docenić przywilej życia w niepodległym kraju. Abyście mogli cieszyć się niepodległością przez całe swoje życie. Dedykuję Wam słowa dwóch wielkich Polaków: marszałka Józefa Piłsudskiego: „Niepodległość nie jest Polakom dana raz na zawsze” „… niepodległość jest dobrem nie tylko cennym, ale i kosztownym.”, oraz świętego Jana Pawła II: „(…) to, co kosztuje, właśnie stanowi wartość. (…) Nie pragnijmy takiej Polski, która by nas nic nie kosztowała. (…) czuwajmy przy wszystkim, co stanowi autentyczne dziedzictwo pokoleń, starając się wzbogacić to dziedzictwo”.

Elżbieta Nawrocka