ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY OD DYREKCJI SP1

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice oraz Uczniowie!

Jak zwykle w pierwszym dniu szkoły wszystkim towarzyszą wielkie oczekiwania i nadzieje. W rozpoczynającym się nowym roku szkolnym 2017/2018, chciałabym wszystkim Nauczycielom i Pracownikom, życzyć spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości. Życzę Państwu, zadowolenia ze zrealizowanych ambitnych planów i przedsięwzięć edukacyjnych.
Wszystkim Uczniom, a w szczególności tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzę wiele radości z rozwoju własnych zainteresowań oraz uzdolnień. Niech szkoła będzie dla Was miejscem bezpiecznym, przyjaznym i fascynującym, a zdobyta wiedza i umiejętności umożliwią osiąganie życiowych sukcesów. Wierzę, że każdy dzień spędzony w szkole będzie dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.
Wam zaś drodzy Rodzice, życzę, aby osiągnięcia Waszych dzieci były dla Was nieustającym powodem do dumy.

Elżbieta Nawrocka
dyrektor szkoły