Zwrot podręczników szkolnych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego informujemy o konieczności zwrócenia do biblioteki szkolnej wypożyczonych podręczników.
Przypominamy, iż ćwiczenia są własnością ucznia i nie podlegają zwrotowi.

Każdy uczeń ma obowiązek zwrócenia kompletu podręczników w wyznaczonym terminie.
Podręczniki należy odpowiednio przygotować – usunąć foliowe okładki, usunąć zapisane ołówkiem notatki, wyprostować pogięte kartki, skleić rozdarcia).
Poniżej harmonogram zwrotu podręczników.

W wyznaczonym terminie uczeń lub opiekun ucznia przynosi odpowiednio przygotowany komplet podręczników do biblioteki. Numery w harmonogramie to numer ucznia w dzienniku. W określonej godzinie na terenie szkoły mogą przebywać tylko wyznaczeni uczniowie.
Zwrot będzie się odbywał w wejściu do czytelni bezpośrednio u bibliotekarza.
Szczegółowe procedury znajdują się w poniższym pliku.

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość dokonania zwrotu podręczników podczas ustalonych dyżurów. Należy wcześniej umówić się z bibliotekarzem za pośrednictwem e-dziennika lub telefonicznie 61 817 49 71 wewnętrzny 17.

Zgodnie z regulaminem za podręczniki zniszczone lub zagubione należy wpłacić równowartość ich kosztu zakupu na konto Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz.  Ksero dowodu wpłaty należy złożyć w bibliotece szkolnej do 24 czerwca 2020 roku.
Szczegółowe informacje znajdą Państwo w dołączonym pliku PODRĘCZNIKI.