Zdążyliśmy z pomocą!

To już dziesiąty raz, kiedy społeczność naszej szkoły spełnia marzenia chorych dzieci z Fundacji „Mam marzenie” i pomaga dzieciom z Fundacji „Zdążyć z pomocą”. W ubiegłym roku pomagaliśmy 4 – letniej Kornelii. Tegoroczna akcja miała na celu zebranie funduszy na rehabilitację Mai, która ma obustronny niedosłuch. Mamy nadzieję, że pomożemy dziewczynce usłyszeć świat.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać podczas akcji charytatywnej  1741,02 zł. U nas cennik mierzony jest tylko odruchem serca. Okazało się, że serca nasza społeczność ma otwarte. W ofercie znalazły się książki, klocki lego, ręcznie wykonane maskotki, limuzyna- budzik, słodkie co nieco i wiele innych drobiazgów.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powodzenia naszej akcji serdecznie dziękujemy! Szczególne podziękowanie należy się naszym wolontariuszom, którzy dzielnie kwestowali w czasie wywiadówek. Byli to uczniowie z klas 1b, 3a i 5b. Dziękujemy także uczniom z klasy 2b, którzy przygotowali piękne świeczniki.

Pamiętajmy, że dobro zawsze wraca do właściciela!

Koordynator: Beata Patryas

Organizatorzy: Mariola Malicka, Hanna Janowska, Magdalena Kolasińska, Ewa Malicka.