ZBIÓRKA KARMY DLA PSIAKÓW W SCHRONISKACH

ZBIÓRKA KARMY DLA GŁODNYCH PSIAKÓW W SCHRONISKACH
CZAS AKCJI 9 – 23. 11. 2017 r.

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. Chcielibyśmy, by dzieci i młodzież uczyły się odpowiedzialności, prawości, by były wrażliwe na los innych. Aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje.
Akcja pomocy niechcianym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci. Mogą mieć satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, że choć chwilowa poprawa warunków ma znaczenie. Wzorem lat ubiegłych zorganizowana była w szkole akcja zbiórki karmy dla zwierząt przy współpracy AdBustera i Puddinga. Dlatego dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję wspierającą Fundację Sarigato i Fundację Dr Lucy.
DZIELENIE SIĘ TYM CO MAMY – TO DOBRY NAWYK.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy

Magdalena Kolasińska