Zbiórka darów dla małych pacjentów poznańskich szpitali

Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada – Dzień Pluszowego Misia.

Od 8 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w tym wyjątkowym dniu.

Także i w tym roku społeczność Jedynki pragnie włączyć się po raz kolejny w akcję Fundacji Mam Marzenie, licząc na Państwa wielkoduszność i zaangażowanie.

Na terenie szkoły organizujemy zatem w dniach 14.11.2022 – 22.11.2022 zbiórkę NOWYCH maskotek, gier, puzzli, artykułów szkolnych dla pacjentów szpitali od 1 dnia do 18 roku życia.

W holu szkoły umieszczony zostanie karton, do którego można będzie wkładać przedmioty, które zechcecie Państwo przekazać małym pacjentom szpitali.

Bardzo prosimy o opatrzenie darów karteczką z imieniem, nazwiskiem – tak, abyśmy mogły podziękować za okazaną hojność?

Pozdrawiamy serdecznie,

Magdalena Chmielewska i Maja Koczorowska – Rębacz