„Z PASJĄ PO SPORTOWE MARZENIA” SZYMON NOSKOWIAK POWOŁANY DO KADRY WIELKOPOLSKI MŁODZIKÓW W KOSZYKÓWCE

„Z PASJĄ PO SPORTOWE MARZENIA”

SZYMON NOSKOWIAK

POWOŁANY DO KADRY WIELKOPOLSKI MŁODZIKÓW W KOSZYKÓWCE

Szymon Noskowiak uczeń kl. VI c Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Swarzędzu został powołany do Kadry Wielkopolski w swoim roczniku.

Szymon trenuję koszykówkę w Klubie Sportowym Lider Basket Swarzędz pod okiem trenera Tomasza Eicherta.

Obecnie od 28.06  do 05.07.2021 r. Szymon przebywa  na obozie szkoleniowym Kadry Wielkopolski w kategorii młodzików w Karnicach!!!

Szymon gra głównie na pozycji centra. Jego  zadaniem jest zbieranie piłek w ataku i w obronie, zdobywanie punktów po dwutakcie lub dobicie piłki po nie trafionym koszu przez kolegę.

Ostatnio Szymon udzielił wywiadu dla Szwendacz Swarzędzki, który można poczytać na stronie https://www.facebook.com/SzwendaczSwarzedzki/photos/a.550835309167341/645643799686491/

Zachęcamy do miłej lektury.

SZYMONOWI GRATULUJEMY

I TRZYMAMY KCIUKI ZA DALSZY JEGO ROZWÓJ  SPORTOWY

ORAZ SPEŁNIENIE JEGO WSZYSTKICH MARZEŃ!

JESTEŚMY DUMNI Z CIEBIE

SP 1 SWARZĘDZ