Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W czwartek 13 października po raz kolejny w naszej szkole odbyły się wyboru do Samorządu Uczniowskiego. Wybory zostały poprzedzone kampanią wyborczą, plakaty kandydatów zostały umieszczone w holu szkoły, a sami kandydaci mieli możliwość zaprezentowania swojej osoby przed potencjalnymi wyborcami.Podobnie jak w ubiegłym roku wybory odbyły się w naszej czytelni, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwali opiekunowie Samorządu. W tym roku głos oddało 356 uczniów.

Oto uczniowie, którzy otrzymali największą liczbę punktów:

Karolina Niemier klasa 2a

Natalia Sperzyńska klasa 3a

Dominik Węgrzyn klasa 4a

Stefania Dziczek klasa 5b

Zuzanna Łyszkiewicz klasa 7a

Oliwia Bandosz klasa 8a

Jadwiga Kurkowiak z klasy 6a oraz Zofia Lewanowska z klasy 6b otrzymały równą liczbę głosów, więc czeka nas dogrywka!

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!