Wycieczka do Wrocławia zwycięzców Najklasy w roku szkolnym 2014/2015

Wycieczka do Wrocławia zwycięzców Najklasy w roku szkolnym 2014/2015

Uczniowie klasy IV a i V a 28 września 2015 r. udali się na wycieczkę do Wrocławia. Uczniowie tych  klas  byli zwycięzcami projektu międzyklasowego Najklasa w roku szkolnym 2014/2015. Wyjazd został zasponsorowany przez Fundację PKO Banku Polskiego. Wycieczka została zorganizowana przez wychowawczynie klas.

Dzieci zwiedziły Afrykarium i zoo wrocławskie, obejrzały Halę Stulecia, zobaczyły ,,grające fontanny” przy Hali Stulecia oraz zwiedziły wrocławski rynek. Na rynku uczniowie poszukiwali wrocławskich krasnoludków i dokumentowali tę atrakcję turystyczną.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w wycieczce opisując zwiedzane miejsca, dokumentując i biorąc udział w konkursach  przygotowanych przez organizatorkę wycieczki a po przyjeździe – pisząc sprawozdania, tworząc opowiadania, których bohaterami były ujrzane krasnale.

Wycieczka na długo zostanie w pamięci uczniów. Bardzo dziękujemy dyrektorowi banku PKO BP w Swarzędzu za wsparcie i okazaną pomoc.

Elżbieta Talarczyk

Rozalia Dziekan