WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W czwartek 5 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wcześniej kandydaci umieścili na terenie szkoły plakaty, na których przedstawili swoje programy wyborcze. Ostatnią szansą na zdobycie głosów koleżanek i kolegów były zorganizowane w dniach 2-3 października prezentacje.

W tym roku szkolnym wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się w czytelni naszej biblioteki. Trzy komisje wyborcze pracowały od godz. 8:00 do godziny 16:00, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. Wybory przebiegły bez zakłóceń. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za punktualność.

Oto uczniowie, którzy otrzymali największą liczbę głosów.

 1. Gracja Lemiesz
 2. Weronika Konieczek
 3. Kinga Szumska
 4. Arkadiusz Smoliński
 5. Aleksandra Ratajczak
 6. Oliwia Bandosz
 7. Julia Chojnicka
 8. Wiktoria Frąckowiak
 9. Aleksandra Kubiak
 10. Martyna Ignaciuk
 11. Wojciech Sobkowiak
 12. Jagoda Roszczka

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz społeczności uczniowskiej!