Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W piątek 11 października 2019 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. To ważny dzień dla wszystkich uczniów naszej szkoły, to dzień demokracji uczniowskiej. Komisja wyborcza w składzie: Amelia Soberska, Amelia Majerowicz, Wojciech Mełeń, Natasza Walotka, Marika Droszcz, Natalia Wasyluk, Maja Smakowska, Klaudia Wietrzykowska, Amelia Wittke oraz Kaja Stefańska czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczenia głosów. Nauczycielką nadzorującą przebieg wyborów była p. Iza Metler- Matuszewska z biblioteki – niezastąpiona w organizacji wszelkich szkolnych wydarzeń. Dziękujemy!!!
Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu oraz siebie – to właśnie dzięki plakatom mogliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o naszych kandydatach.
Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów miło nam poinformować, że do
Samorządu Uczniowskiego dostali się:

Jagoda Bandosz kl. 2b
Natalia Smakowska kl. 3b
Zuzanna Łyszkiewicz kl. 4a
Oliwia Bandosz kl. 5a
Antonina Ratajszczak kl. 6a
Remigiusz Koperski kl. 7c
Kacper Wiencis kl. 8a

Wszystkim kandydatom serdecznie gratulujemy!
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Karolina Andrzejewska, Anna Jankowska, Hanna Janowska, Edyta Peter, Monika Szulerowicz.