Współpraca oraz wsparcie Fundacji Dzieciaki i Zwierzaki ze Swarzędza.

Jest nam bardzo miło ogłosić, że nasza szkoła podjęła współpracę z Fundacją Dzieciaki i Zwierzaki ze Swarzędza. Fundacja Dzieciaki i Zwierzaki | Swarzędz Fundacja zajmuje się rehabilitacją, integracją sensoryczną oraz innymi terapiami wpierającymi rozwój dziecka. Pierwszym projektem, który wspieramy i zachęcamy do udziału jest skorzystanie z bezpłatnej rehabilitacji oraz konsultacji fizjoterapeutycznej w siedzibie Fundacji Dzieciaki i Zwierzaki w Swarzędzu przez naszych uczniów i inne dzieci spoza szkoły przybyłe z Ukrainy po 24.02.2022r. Darmowa rehabilitacja dla Uchodźców | Fundacja Dzieciaki i Zwierzaki

„Od września 2022 roku Fundacja Dzieciaki i Zwierzaki dzięki pomocy Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka świadczy bezpłatne usługi rehabilitacyjne oraz konsultacje fizjoterapeutyczne dla uchodźców z Ukrainy. Na zajęcia można zapisać się osobiście w siedzibie Fundacji, telefonicznie (666 86 44 77), bądź mailowo. Zapraszamy!”