V FESTYN RODZINNY W SP 1

26 maja 2018 r. na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Swarzędzu odbył się V Festyn Rodzinny, którego inicjatorem jest Rada Rodziców działająca przy szkole. Dopisała pogoda, humory i uczestnicy. Jak zawsze uśmiechnięte i szczęśliwe miny uczniów potwierdziły potrzebę organizowania Festynu i profesjonalizm Rodziców. W czasie Festynu nie zabrakło życzeń z okazji Dnia Matki, które składały dzieci, ale także Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz, p. Marian Szkudlarek.

Wszystkim Nauczycielom i Rodzicom, którzy poświęcili swój czas, zadbali o wspaniałą atmosferę i umożliwili społeczności Jedynki wspólną zabawę należą się słowa wdzięczności i uznania.

                                                                       Dziękuję w imieniu społeczności szkolnej

                                                                                              Elżbieta Nawrocka